Ines vs Katrin: kas oma küüned või kunstküüned

Buduaar uuris kahelt kaunilt naiselt, Ines Karult ja Katrin Välilt, millised küüsi nad eelistavad. Tantsijanna ja turundusjuht Ines Karu kuulub nende naiste hulka, kes kunagi kunstküüned ära proovis, kuid nägi, kui nõrgaks oma küüned seetõttu muutusid ning otsustas kunstküüntest loobuda. "Nägin peale kunstküünte eemaldamist palju vaeva, et küüned oma tugevuse taastaksid. Umbes poole aasta eest aga leidsin imevahendi, Alessandro ravilaki, mis on tänaseks mu küüsi nii tugevasti toitnud ja tugevdanud, et lõpuks annavad ilusa pikkuse välja." Peale seda ei soovita Ines kuntküüsi kellelegi, pigem peaks ravima oma küüsi: "Tean paari inimest, kes on kunstküünte kasutamise tagajärjel küünte seenhaiguse saanud. Tasub pigem hoiduda nende kasutamisest! Täna on saadaval palju häid ravilakke ning kui võtta aega ja on tahtmist oma küüned korda saada, siis see ka õnnestub!" See-eest aeroobikatreener Katrin Väli kuulub nende sekka, kes omavad kunstküüsi, kuigi toonitab kohe alguses, et pole vahet kas naistel on oma või kunstküüned – peaasi, et on hoolitsetud küüned ja kenad käed. "Mul endal on hästi loomuliku pikkusega geelküüned. Kunstküüsi on lihtsam hooldada kuna lakk püsib kauem peal ning eriti teeb asja mulle lihtsaks see, et mul on küünetehnik-koolitajast sõbranna Marleen -kuna mul tavaliselt kunagi aega pole,siis tema võtab mind hooldusesse kasvõi enne päikesetõusu", naerab Katrin. 

Buduaari suhtlemisfoorumis, kus võib igapäevaselt kohata uusi ja huvitavaid mõtteid, on seekord palju arvamusi kogunud teema, mis uurib buduaaritaride suhtumist kunstküüntesse. Enamus kommenteerijad kinnitab, et eelistab oma küüsi. Kas tõesti pole kunstküüned enam moes?
Kuigi kunstküüsi on kerge hooldada ning oma küüned pole tihtipeale nii ilusad, siis üllatuslikult selgub Buduaari suhtlemisfoorumist, et oma küüsi eelistab ligi 72% vastanutest ja kunstküüsi omab vaid 15% foorumis arvamust avaldanud naistes.

Buduaar uuris kahelt kaunilt naiselt, Ines Karult ja Katrin Välilt, millised küüsi nad eelistavad.

Tantsijanna ja turundusjuht Ines Karu kuulub nende naiste hulka, kes kunagi kunstküüned ära proovis, kuid nägi, kui nõrgaks oma küüned seetõttu muutusid ning otsustas kunstküüntest loobuda. "Nägin peale kunstküünte eemaldamist palju vaeva, et küüned oma tugevuse taastaksid. Umbes poole aasta eest aga leidsin imevahendi, Alessandro ravilaki, mis on tänaseks mu küüsi nii tugevasti toitnud ja tugevdanud, et lõpuks annavad ilusa pikkuse välja." Peale seda ei soovita Ines kuntküüsi kellelegi, pigem peaks ravima oma küüsi: "Tean paari inimest, kes on kunstküünte kasutamise tagajärjel küünte seenhaiguse saanud. Tasub pigem hoiduda nende kasutamisest! Täna on saadaval palju häid ravilakke ning kui võtta aega ja on tahtmist oma küüned korda saada, siis see ka õnnestub!"

See-eest aeroobikatreener Katrin Väli kuulub nende sekka, kes omavad kunstküüsi, kuigi toonitab kohe alguses, et pole vahet kas naistel on oma või kunstküüned – peaasi, et on hoolitsetud küüned ja kenad käed. "Mul endal on hästi loomuliku pikkusega geelküüned. Kunstküüsi on lihtsam hooldada kuna lakk püsib kauem peal ning eriti teeb asja mulle lihtsaks see, et mul on küünetehnik-koolitajast sõbranna Marleen -kuna mul tavaliselt kunagi aega pole,siis tema võtab mind hooldusesse kasvõi enne päikesetõusu", naerab Katrin.

Tule ja ütle Sinagi Buduaari suhtlemisfoorumis sõna sekka. Oma küüned või kunstküüned?

 

/Alice Kess/