Jean Paul Gaultier disainis Evianile eksklusiivse aastalõpupudeli

Maailma juhtival naturaalse mineraalvee tootjal Evianil on uus eksklusiivne aastalõpupudel, mille kujundas tippmoelooja Jean Paul Gaultier, eelmisel aastal oli kujundajaks Christian Lacroix. Ekstravagantse disainiga klaaspudel on piiratud koguses jõudnud ka Eestisse.

Maailma juhtival naturaalse mineraalvee tootjal Evianil on uus eksklusiivne aastalõpupudel, mille kujundas tippmoelooja Jean Paul Gaultier, eelmisel aastal oli kujundajaks Christian Lacroix. Ekstravagantse disainiga klaaspudel on piiratud koguses jõudnud ka Eestisse.

 

Jean Paul Gaultier’ sõnul on disainipudelite eesmärgiks väärtustada tõelist puhast ja naturaalset vett, sest vesi on muutumas maailmas üha haruldasemaks, see on väärtuslik nähtus. Noorusliku ja mängulise Eviani aastalõpupudeli julge disain on inspireeritud Eviani veest ja puhta ilu lihtsusest. Dekoratiivsed disainipudelid on samaaegselt tänapäevased ja üllatavad, nad sobivad kaunistama erinevaid aastalõpusündmusi ja uhkeid pidulaudu. Veepudelid hakkavad Eestis saadaval olema parimates restoranides, hotellides ja kauplustes.

Gaultier disainiks lisaks müügis olevale kollektsioonile ka kristallist pudelikollektsiooni, mille haruldased eksponaadid müüakse oksjonil ning saadav tulu suunatakse heategevuseks, täpsemalt maailma veevarude säilitamisse. Eviani peamine koostööpartner on Ramsar, kes tegeleb maailma märgalade kaitsmise ja arendamisega.

Eksklusiivpudelid jõudsid avalikkuse ette esmakordselt Pariisi moenädala raames, pudeliesitlus toimus Pariisi ühes vanimas ujulas Pontoise, esitlust saatsid vigurujujate show, Gaultier’ moe-performance’id ja DJ Miss Kittini valitud rütmid. Jean Paul Gaultier lahkus peolt üsna varakult, sest sama päeva hommikul oli toimunud tema Hermese kollektsiooni show. Peosaalides voolas šampanjat ja Eviani veekokteile, jagati eksklusiivseid kingitusi ja kohale olid tulnud mitmed seltskonnategelased, näiteks tüdrukuteansambel Pussycat Dolls.

Evian on maailma juhtiv mineraalveetootja, mis tegutseb aastast 1826. Pudelivesi on pärit Prantsuse Alpide südamest, Cachat allikast. Vesi on läbinud 15 aasta jooksul mägede loodusliku filtreerimissüsteemi, mis tagab veele tasakaalustatud mineraalide koosluse ja puhta maitse. Eviani kaubamärk kuulub maailma toidutööstuse juhtivale ettevõttele Danone Group.

Jean Paul Gaultier’ ja Eviani koostöö kohta saab rohkem infot siit ja siit.