Jessica Alba ja Braun Silk Epil kutsuvad üksteist toetama

10 kommentaari
Jessica Alba ja Braun Silk Epil kutsuvad üksteist toetama

Brauni reklaamnäoks on särav näitleja ja modell Jessica Alba. Ta on alati naeratav ja vahetu – parim näide inimesest, kes jõuab kaugele, kui usub endasse.

Brauni reklaamnäoks on särav näitleja ja modell Jessica Alba. Ta on alati naeratav ja vahetu – parim näide inimesest, kes jõuab kaugele, kui usub endasse.

Jessica Alba ja Brauni sõnumiks kogu maailma naistele on: “Vabane kõigest, mis sind tagasi hoiab!”. Kui tunnete end mugavalt ja enesekindlalt, siis olete kõigeks võimelised! Jessica ja Braun kutsuvad kõiki maailma naisi üksteist toetama. Uuringud on näidanud, et just teiste naiste poolne toetuse väljendamine ja julgustus on see, mis aitavad naistel eneseusku suurendada. Näiteks 62% briti naistest ütleb, et nad hindavad enim julgustust ja toetust, mida nad on saanud oma naistuttavatelt, sõpradelt, naiskolleegidelt, laste sõprade emadelt. 87% briti naisi ütleb, et nad teevad paremat tööd, kui saavad enne seda positiivset toetust ja julgustust. Toetame üksteist ja saame koos enesekindlamateks!

Toetada võid näiteks Twitteris ja Facebookis märksõnaga #breakfree (Saa vabaks!), millega saad oma sõnumi tähistada, kui avaldad mõnele teisele naisele avalikult oma toetust ja kiitust. Oma toetust saab näidata aga eelkõige päriselus, jagades igapäevaselt teistega oma positiivseid tundeid ja mõtteid. Unustame negatiivsuse ja kiidame üksteist!

Braun Silk Epil toetab ka Buduaari ja evian® vee ühist heategevuslikku oksjoni, millest saadav tulu annetatakse rinnavähi ennetamis- ja teavitustööks Eesti Vähiliidule. Braun on oksjonile kinkinud uue innovaatilise koduse spaatoote, mis ei ole enam pelgalt karvaeemalduse funktsiooni täitmiseks.
Uuteks funktsioonideks on naha puhastamine ja koorimine. Vaid 1 minut pooride sügavpuhastust, ja nahk on värske ning särav! Spetsiaalselt selleks otstarbeks välja töötatud harjake teeb puhastuse ja koorimise töö ära kordades kiiremini ja efektiivsemalt kui käsitsi koorimine.
Loomulikult on uute epilaatorite olulisim omadus üliefektiivne epileerimine – need eemaldavad ka kõige lühemad ja õhemad karvad, lausa 0,5 mm pikkused, mis on sama väike kui liivatera. Vahatades nii väikseid karvu ei saa eemaldada. Sääred on siledad kuni 4 nädalat!

Braun Silk-épil 7 tippmudel SE 7-929 saabub oksjonile 20. mail

Uued võimalused lubavad Brauni 5. ja 7. seeria epilaatorite omanikel lausa spaatasemel hooldust nautida, ning seda kodust lahkumata.

Braun Silk-épil 7 seeria epilaatorid on üliefektiivsed karvaeemaldajad ja pakuvad lisaks nahakoorimis- ning massaažimõnusid. Vabane soovimatutest karvadest ja ole enesekindel!