Jõulukingid oksjonitelt! Ehted, kindad ja hambavalgendustooted

Jõulukingid oksjonitelt! Ehted, kindad ja hambavalgendustooted

Buduaar on koostöös The Wishlet ehete, Sauso kinnaste ja Valkoinen Hymy hambavalgendamise toodete maaletoojatega  läbi viimas heategevuslikke oksjoneid, mille tulu annetame organisatsioonile THE WATER PROJECT.

Buduaar on koostöös The Wishlet ehete, Sauso kinnaste ja Valkoinen Hymy hambavalgendamise toodete maaletoojatega läbi viimas heategevuslikke oksjoneid kus toodete alghind on nende päris väärtusest üle 50% soodsam. Kõik tulu annetatakse organisatsioonile THE WATER PROJECT.  

Oksjonitele pääsed SIIT

Tegemist on ettevõtmisega, mis on annetamas oma toodetelt saadava tulu maailmas aina haruldasemaks ja väärtuslikumaks muutunud puhta vee kaevude ehitamiseks, piirkondadesse, kus inimesed peavad pikki vahemaid läbima, et võimaldada endale elutähtsa vee olemasolu. 

Oksjonitele tulevad kaunid The Wishlet käevõrud, mille valikus on 11 erinevat värvi ja sõnumit.

Wishlet pole mitte ainult ilus käevõru, millelt leiad positiivse sõnumi, vaid ka heategevust toetav ehe, mis teeb koostööd organisatsioonidega, mis seisavad inimõiguste eest üle kogu maailma. Wishlet usub võrdsusesse ja on oma käsitsi valmistatud ehtesse lisanud oma soovi, positiivse kavatsuse ja teinud selle ka reaalseks tegevuseks aidates rahalise panusega valdkondi, milleks on vesi, haridus, turvalisus. Ostes käevõru oled kaasatud heategevusega ja teinud oma valiku, millist organisatsiooni Wishlet sinu ostult osalise summaga toetab. Käevõrusid saab osta Buduaari oksjonilt alghinnaga 20 eurot ja ehete tegelikuks müügihinnaks on 49 eurot.

USA-s välja töötatud mugavaks kodukasutuseks hambavalgendustooted firmalt Valkoinen Hymy. 100% valgendusgarantiid lubavad kodukasutajale loodud hambavalgendustoodete kasutamisel juba nähtavad tulemused kolmandal korral. Samaväärne, kuid soodsam tulemus kui hambaravi kabinettide professionaalide teenusel.
Oksjonile tulevad efektiivsed hammastevalgenduse vahud, hambaid valgendav valguspliiats. Täiuslik hambavalgenduse kodukasutuse komplekt. 

80 aastase ajalooga Soome perefirma poolt käsitsi valmistatud Sauso kaunid, stiilsed ja kvaliteetsed nahkkindad. Stockmannis ja Tallinna ja Tartu kaubamajas ning Sorriso kaupluses Väike-Karja 9 leitavad nahkkinnaste müügihinnad algavad 60 eurost. Buduaari oksjonitel aga alates 20 eurost.

Maaletoojate kontor asub Tallinna vanalinnas aadressil Nunne tn 4-5 ning klienditeeninduse number on +372 55 646 095.