Kadrioru Spordiklubi – Terves kehas terve vaim!

Kadrioru Spordiklubi – Terves kehas terve vaim!

 

Kadrioru spordiklubi pakub erinevaid treeninguid erinevatele maitsetele. Keha saab vormida erinevate aeroobikatrennidega:

Bodyshape, Bodyjam, Body&Mind, Kõhutants, Step-Fatburn, HathaJooga, Pilatesball, Bodypump, Bodyconditions, Pilates, Bodyball/Sculpt, Fatburn

Aeroobikatund algab umbes 10 minutit kestva soojendusosaga, mille eesmärgiks on valmistada organism ette eelseisvaks füüsiliseks tegevuseks. Lõppeb kergete staatiliste venitusharjutustega. Sellele järgneb aeroobne osa, mille käigus erinevate liikumissarjade kordamisega tõstetakse südame löögisagedust. Edasi järgneb lihastreening, kus jõuharjutusi kasutades antakse koormust kõikidele põhilisematele lihasgruppidele. Tund lõppeb venitusharjutustega, mille eesmärgiks on taastada normaalne pulsisagedus ning kokkutõmbunud lihaste endine vorm.

Vastavalt sellele, millisele tunni osale on asetatud põhirõhk ning milline on aeroobikatunni sisu, tuleneb ka selle tunni erinimetus.

Neile, kes soovivad end arendada poksis või lihtsalt õppida häid võtteid ensekaitses, peaksid kindlasti proovima ära TaiPoksi.

TaiPoks – Muay Thai on reaalne ja parktiline peamiselt löökidest koosnev budo ala, mis on ka algajale suhteliselt kiiresti omandatav. Muay Thai elemendid on oma iseloomult loogilised, tehnikad saavad alguse otse võitlusasendist, ilma pikema tseremooniata ning on kiired ja tugevad. Seetõttu on neid raske ette aimata. Kõikidel löökidel on taga lööja kehakaal, mis teebki löögid tugevaks ja kiireks. Puuduvad liigsed vehklemised, keksimised jms. ning seeläbi kasutatakse energiat säästlikult. Muay Thai jalalööki loetakse tugevaimaks maailmas.

Muay Thai’d võib õppida ka ainult enesekaitseks. Kedagi treeningutel ei sunnita ennast lõhkuma ja tugeva kontaktiga sparringut tegema. Treenitavad võivad ka lihtsalt omandada hea füüsilise vormi ning tehnilised oskused, et end ja oma lähedasi vajadusel kaitsta.

Ala harrastatakse paljajalu dataamil.  Treeningsaali suuruseks on u 250 m2. Treeningud toimuvad regulaarselt ning eri päevadel toimuvatel treeningutel on Tai eeskujul erinev sisu. Muay Thai harrastamiseks kasutatakse mitmesugust varustust, näiteks lapad, kõhuvöö, kaitsmed jne. õpilasele hädavajaliku treeningvarustuse hulka kuuluvad jalakaitsmed ja poksikindad.

Samuti on olemas jõusaal CYBEX tehnikaga, mida peetakse üheks maailma parimaks ning korralik squashisaal. 

 

Kadrioru Spordiklubi pakub suurepärast võimalust liituda klubiga kõigest 100.- eest ning kõik uued liitujad saavad TASUTA üks kord jõusaalis kätt proovida. 

Kõikidele uutele klientidele 10% soodustust põhiteenustest!

Klubi kliendile: võta kaasa sõber ning su sõber saab ühe korra poole hinnaga sportida. Võta 3 sõpra ja saad ühe kuukaardi TASUTA!

Kampaania kehtib 09.02.09 – 22.02.09

Tule ja tee oma kehale ja vaimule teene!

 

 

Rohkem infot treeningplaanide ja teenuste kohta leiate:

www.kadrioru.ee

 

Asume Narva mnt. 63, 10152 Tallinn

Tel. 6015 758
E-mail: info@kadrioru.ee