Karolin Kuusik lõi retrohõngulise rannakollektsiooni Nordic Mirage

Karolin Kuusik lõi retrohõngulise rannakollektsiooni Nordic Mirage

Mõnus suvesoe laseb ennast sellel aastal eriti pikalt oodata, aga tulemata see kindlasti ei jää. Endale suvist garderoobi valides tuleb nüüdsest minna retrolainele, sest Karolin Kuusik on loonud koostöös Coca-Colaga võrratu rannakollektsiooni Nordic Mirage.

Mõnus suvesoe laseb ennast sellel aastal eriti pikalt oodata, aga tulemata see kindlasti ei jää.

Endale suvist garderoobi valides tuleb nüüdsest minna retrolainele, sest Karolin Kuusik on loonud koostöös Coca-Colaga võrratu rannakollektsiooni Nordic Mirage.

Karolin Kuusik kommenteeris kollektsiooni järgmiselt: “Kollektsiooni kuuluvad pastelsed lendlevad siidkleidid ning figuurisõbralikud imeilusad bikiinid ja trikood. Nende kõigi jaoks sain inspiratsiooni Coca-Cola kuulsast pärandist ja Capri saare puhkusemeeleolust. See on tõeliselt nauditav projekt, mis viis mu puhkusemeeleollu juba enne bikiinihooaja saabumist!“

Nordic Mirage pildistati üles Capri saarel, kus oli kohal Eesti-Itaalia projektimeeskond. Modellideks olid Eesti tantsija ja tantsutreener Jessica Stserbakova (DanceAct) ning vastukaaluks põhjamaisele ilule Itaalia kaunitarid Carolina ja Marianna. Kogu projekti kunstiline juht ja fotograaf on Francesco Antonio de Caprariis, stilistika sündis koostöös Karolin Kuusiku ja Evelin Ojametsaga.

“Kollektsioon jutustab põhjamaise kaunitari loo, kes veedab puhkuse Capri saarel, minnes ajas tagasi aastakümnesse, mille ajatu ilu on legendaarne. Nordic Mirage ongi saanud inspiratsiooni 50ndate retrostiilist ning Coca-Cola pin-up tüdrukutest elegantses võtmes. Coca-Colal on olnud au koostööd teha moemaailma säravaimate nimedega ja meie enda võrratult andeka Karolin Kuusiku näol on brändi moepärand saanud väärika lehekülje juurde,” rääkis Coca-Cola Baltikumi kommunikatsioonijuht ning Nordic Mirage brändijuht Evelin Ojamets.

Kollektsiooni kohta leiab rohkemat informatsiooni veebilehelt www.nordicmirage.com ning Nordic Mirage Facebooki lehelt www.facebook.com/nordicmirage, mis mõlemad pidevalt täienevad. Sinna jõuab peatselt teave ka selle kohta, kust kaunist kollektsiooni endale soetada saab.

Taustainfo:
Coca-Cola lõi 1886. aastal Dr. John Pemberton Atlantas, USAs. Praeguseks kuulub The Coca-Cola Company tootevalikusse enam kui 3500 jooki, mida müüakse rohkem kui 200 riigis. Eestisse jõudis The Coca-Cola Company 1992. aastal. Meie toodete villijaks Balti riikides on Coca-Cola Hellenic, kes annab tööd ca 130 inimesele üle-Eesti.