Kas Sina kannaksid abielludes UGG’i saapaid?

Kas Sina kannaksid abielludes UGG’i saapaid?

See küsimus tekitab kindlasti paljudes segaseid ja vastuolulisi tundeid, kuid just nii on – jalanõudefirma UGG on andnud välja uue pulmaerikollektsiooni, mis kannab nime “I do”.

See küsimus tekitab kindlasti paljudes segaseid ja vastuolulisi tundeid, kuid just nii on – jalanõudefirma UGG on andnud välja uue

pulmaerikollektsiooni, mis kannab nime “I do”.

Austraaliast pärit firma on oma soojade ja mugavate jalanõudega võitnud paljude inimeste südamed, sealhulgas ka tosina staari oma. “I do” kollektsioonis on kaks erinevat UGG‘i saapapaari – hõbedane ja litritega ning ühed valged karvased varbavaheplätud. Kui tekib küsimus, miks peaks üks kaunis kleidis pruut ilusate stiletode asemel mitte just eriti elegantseid saapaid kandma, siis UGG’i meeskonnal on ka sellele küsimusele vastus valmis – mugavuse pärast. Pruut peab ennast pulmapäeval mugavalt ja hästi tundma. Pealegi maani kleidi puhul ei pruugi saapad üldse väljagi paista ja kontsadel seismise piin jääb olemata. 

Moemaailmas on kollektsioon siiski saanud rohkem negatiivset tagasisidet, seda on kutsutud lausa naeruväärseks. Vaata pilte “I do” kollektsioonist SIIT.

Buduaar küsib oma lugejatelt, kas Teie oleksite nõus abielluma UGG’i saabastes?

 

Buduaar.ee