Kas spordipoest leiab rannahooajaks midagi trendikat?

Kas spordipoest leiab rannahooajaks midagi trendikat?

Pole kahtlustki, et liikumine ja sportlik elustiil on moes, kuid vaatamata sellele ei taha keegi väljaveninud dressipükstes sporti teha. Kuna piirid spordiriietuse ja sportliku moeriietuse vahel on peaaegu et kadunud, siis tasub kvaliteetseid aga moodsaid vaba aja riideid just spordipoodi otsima minna.

Pole kahtlustki, et liikumine ja sportlik elustiil on moes, kuid vaatamata sellele ei taha keegi väljaveninud dressipükstes sporti teha. Kuna piirid spordiriietuse ja sportliku moeriietuse vahel on peaaegu et kadunud, siis tasub kvaliteetseid, aga moodsaid vaba aja riideid just spordipoodi otsima minna.

Buduaar astus sisse Extreme Spordi kauplusesse, et saada kinnitust, kas spordipoest leiab viimase moe järgi trendikat vaba aja riietust – bikiine, toppe ja miks isegi mitte käekotte. Meie stilisti silma jäid kaks kaubamärki – Roxy ja Oxbow, millel eestlaste seas juba suur hulk austajaid.

Roxy kaubamärk on suunatud aktiivset elu ja ekstreemsporti nautivatele noortele naistele. Sellest kollektsioonist võis leida nii lahedaid bikiine, moekaupu kui praktilisi ja funktsionaalseid sportimisriideid. Suvekollektsioonis on fookus surfimiseks sobivatel riietel ja moekatel aksessuaaridel. Vaata altpoolt meie valikut Roxy uuest kollektsioonist.

Oxbow on surfi-, lume- ja võistlusspordi maailmas tuntud ja hinnatud kaubamärk. Sel suvel leiab uue kollektsiooni seast lahedaid veidi boheemlaslikke riideid, mis ei tõmba tähelepanu viimasel ajal naiste seas armastatud kivikeste ja muude sädelevate kulinatega, vaid ütleb oma disaini ja värvidega, et sädelev osa oled hoopis sina ise. Lihtsus, kvaliteet ja originaalsus on märgusõnad, mis võiks kirjeldada Oxbow uut kollektsiooni. Meie valiku lahedaid ostuideid leiad alt.

Kui su garderoob vajab värskendamist ja tahad isikupäraselt riietuda, siis mine uuri lähemalt Oxbow ja Roxy suvekollektsiooni mõnes Extreme Spordi kauplustest. Extreme Spordist võib nüüd leida ka palju häid pakkumisi.