Kaunid pikad juuksed juukse- pikendustega

Kes meist ei sooviks aeg-ajalt oma välimust muuta, eriti endale pikemaid ja paksemaid juukseid saada? Ideaalne võimalus selleks on kas klambritega kinnitatavad juuksepikendused/paksendajad, šinjoonid või clip in juuksesalgud, millega võib oma välimust nii peoõhtuks kui ka igapäevaselt kaunimaks muuta.

Kes meist ei sooviks aeg-ajalt oma välimust muuta, eriti endale pikemaid ja paksemaid juukseid saada?

Ideaalne võimalus selleks on kas klambritega kinnitatavad juuksepikendused/paksendajad, šinjoonid või clip in juuksesalgud, millega võib oma välimust nii peoõhtuks kui ka igapäevaselt kaunimaks muuta.

Suur valik erinevaid juuksepikendusi on müügil Expressionsi poodides ning nende hinnad algavad paarisajast kroonist. Intersaloni juuksur-stilisti Katrin Pärna sõnul on juuksepikendused soovitatavad eriti nendele, kellel on õhukesed ja kergelt katkevad juuksed, sest pikendused fikseerivad ära oma juuksed. Põimides need läbisegi kunstjuustega, ei ole oma juus ilmastikule, tuulele ja liikumisele enam nii tundlik.

Järgnevalt näitame artikli galeriis, kuidas juuksepikendusi kinnitada, ning lihtsaid soenguid, mida endale ise teha saab.