Kellakeskus müüb lao tühjaks!

Kellakeskus müüb lao tühjaks!

Kellakeskuse supersoodsed laomüügipäevad. 15.,16. ja 17.oktoobril toimub suur Kellakeskuse toodete soodusmüük. Ladu müüakse tühjaks. Hinnad on all kuni 70%.
Kellakeskus OÜ toob maale erinevaid fashion-brande nagu Elite ja Roccobarocco.     

Kellakeskus müüb lao superhindadega tühjaks!

15.,16. ja 17.oktoobril
(kell 9-18:00; L 10-15:00) toimub suur Kellakeskuse toodete soodusmüük.

Ladu müüakse tühjaks.
Hinnad all kuni 70%.
www.kellakeskus.com

Kellakeskus OÜ toob maale erinevaid fashion-brande nagu Elite ja roccobarocco.

Seekordsetel laomüügipäevadel pakutakse:

Roccobarocco:   kõik kellad, ehted, sallid, rihmad, mütsid  -50%  ja käekotid -30%
Elite: Käekotid ja rahakotid kuni -70%, käekellad -50%,  kõik päikeseprillid -50% ning kosmeetika -30%

 

MIS ON ELITE?

Elite Model Management on nr 1 modelliagentuur maailmas. Elite Model Management on 36-st agentuurist koosnev rahvusvaheline võrgustik üle viie kontinendi, millel on antud valdkonnas 33 aastat kogemust. Seal tegutseb üle 750 modelli ning käive aastal 2006 oli üle 100 miljoni USA dollari.  Elite turuosa USA-s ja Euroopas ulatub 45%-ni.

Elite Model Look  on suurim modellide võistlus maailmas.  Selles osaleb ligi 53 riiki.

Lisaks modellindusele arendatakse ka Elite kaubamärgiga tooteid, mida müüakse litsentsi alusel. 

Elite Model´s Fashion toodab lisaks eksklusiivsetele kelladele ka kosmeetikavahendeid, keha- ja juuksehooldustooted, parfümeeriat, maniküüritarbed, jalanõusid, kotte, juveelitooted jm.

 Elite Model Managemendiga on seotud sellised tuntud modellid nagu Claudia Schiffer, Cindy Crawford, Naomi Campbell, Linda Evangelista jpt. 

ROCCOBAROCCO

Rocco Barocco, Itaalia üks armastatumaid ja edukamaid moedisainereid, pakub peent itaalia rõivamoodi, kauneid ehteid, parfüüme ja aksessuaare nii naistele, meestele kui ka lastele. Tema looming ulatub vabaaja riietest esinduslike õhtutualettideni. Roccobarocco moetööstus on unikaalne fenomen isegi Itaalia jaoks. See andekas moedisainer ei ole kunagi üritanud moodi teha eriliseks, kuid elegants ja originaalsus on alati olnud selle brändi eripära. 

Rocco Barocco, ristinimega Rocco Muscariello, sündis 1944.a. Napolis, Itaalias. Noorukina Ischial puhkusel viibides hakkas Rocco looma silmapaistvaid kavandeid, mis olid inspireeritud kaunitest naistest, kes teda seal ümbritsesid. Kuuekümnendatel aastatel alustas Rocco Barocco oma kiiret ja tõsist karjääri moedisainerina Roomas Monsier Giles`i ateljees. Õppides oma ala parimatelt meistritelt sai Rocco Barocco valmis lõpuks omaenda kauaigatsetud moekollektsiooni. 1968. aastal avas Rocco ateljee Roomas. See tõi talle lugupidamise nii Itaalias kui ka rahvusvahelise tunnustuse. Rocco Barocco käsitleb moodi loovalt, glamuurselt. Tema mood on sageli järsk, särav, ebasümmeetriline, jahmatav ja eristatav. 

Roccobarocco kellad 

Roccobarocco kellad ei püüa imiteerida segu moest ja klassikast. Iga käekell on 100% moodne aksessuaar ning igaühel on vaid talle omane iseloomulik joon. Kellade särav disain ja originaalsus köidab iga kliendi tähelepanu ning pakub tugevat konkurentsi klassikalistele käekelladele. Roccobarocco käekellade kollektsioon ühendab endas kõrge kvaliteedi, laia valiku ja mõistlikud hinnad. 

KELLAKESKUS

Kellakeskus OÜ on asutatud 1999. aastal. Algselt kandis firma nime Nuustik OÜ, kuna esimeseks müügiartikliks olid planeeritud hoopiski Egiptuse nuustikud. Tookord tundus firmanimena sõna “nuustik” parajalt naljakas, mis tegelikkuses pidi kajastama ka põhitegevust. Siiski kujunes sellest nimest rohkem varjunimi, kuna lisaartiklina planeeritud kellad muutusid kiiresti müügis domineerivaks.

Nimetus Kellakeskus OÜ tuli kasutusele novembrist 2000, kui firma alustas tegevust ka juveelidega ja eelmine nimi tundus juba liiga ebakohane.
Tänaseks on Kellakeskus OÜ üks suurematest kellade hulgimüüjatest Eestis.

Tootevalikus on käe-, laua-, äratus- ja seinakellad, stopperid, kellapatareid ja kellarihmad.

Tehes koostööd pea kõikide suuremate kella- ja juveelifirmadega, on Kellakeskus orienteeritud klientide paremale teenindamisele, kasutades selleks oma innovatiivse meeskonna pikaajalisi kogemusi kellamaailmas.

Paar aastat tagasi alustas Kellakeskus ka uute tootegruppide maaletoomisega. Alustati Elite käe- ja rahakottide importimisega, millele lisandusid ka juukse- ning kosmeetikaaksessuaarid. Sellest aastast lisandusid ka Elite päikeseprillid ning Roccobarocco käekotid, sallid ning rihmad.

 

Kohtumiseni Kellakeskuses!