Kes armastab Katjes komme?

Kes armastab Katjes komme?

Buduaari foorumiski on olnud teemapüstitus: kes armastab Katjes komme? Nüüd KÕIK, kes armastavad Katjes komme – see uudis on Teile!

Katjes teeb teile 7. augustil Martini Summer Model 2010 finaalürituseks üllatused! Peokülalistele pakutakse rikkalikult erinevaid rasvavabu Katjes komme, mida võib julgesti ja palju süüa ning ka lastele pakkuda. Nende valmistamisel on kasutatud  ainult naturaalseid mahlasid ning looduslikke lõhna- ja maitseaineid. Üritusel on võimalus oma maiustamist ka fotole jäädvustada.

Katjes (Katjes Fassin GmbH@Co) on asutatud aastal 1950 Saksamaal, Emmerich linnakeses pereettevõttena. Firma toodanguks on puuviljakummikommid ja  lagritsatooted nii täiskasvanutele kui lastele. Katjes hakkas esimese ettevõttena tootma puuviljakomme, mis olid valmistatud naturaalsetest mahladest ja ekstraktidest ilma  toiduvärvide ja maitselisanditeta. Seda eesrindlikku arengut jätkatakse uudsete, naturaalse jogurti ja õunapektiini baasil (ilma želatiinita) valmistatud jogurtikommide tootmisega, mis on saanud Eestis väga populaarseks.
Vaata kommide valikut SIIT ja peol näeme!

Katjes yes – yes – yes!