Kes on Eesti parim modell?

8. novembril toimub esmakordselt Eestis rahvusvahelise konkurssi „Best Model of the World“ casting, mille käigus valitakse 8 finalisti meie riigist ja ainult üks neist sõidab novembri lõpus Istanbuli  „Best Model of the World 2008“ finaali.

8. novembril toimub esmakordselt Eestis rahvusvahelise konkurssi „Best Model of the Worldcasting, mille käigus valitakse 8 finalisti meie riigist ja ainult üks neist sõidab novembri lõpus Istanbuli  „Best Model of the World 2008“ finaali.

Best Model of the World – suurim ja tuntuim modellide konkurss maailmas, mille traditsioonilisteks korraldajateks on Türgi, Prantsusmaa ja Belgia. Best Model of the Worldi korraldatakse aastast 1988 ja see on hea võimalus modellikarjääri alustamiseks. Viimaste 20ne aasta jooksul konkursil on osalenud 132-e riigi esindajat.

Sellest konkursist on oma karjääri alguse saanud Naomi Campbell, Eva Herzigova ja Katoucha Niane.
Euroopa VIP isikud, kuulsused ja muud tähtsad pressiesindajad jälgivad seda konkurssi juba aastast 1988 ja nende huvi selle vastu kasvab iga aastaga. Kõige tuntumad disainerid ja kõrgmoe esindajad nagu Givenchy, Jean Louis Scherrer, Nina Ricci, Christian Dior on näidanud sellel konkursil oma viimaseid kollektsioone.

Kes on  „Eesti Parim Modell“ ja kes sõidab rahvusvahelisse finaali selgub juba 15. novembril ööklubis Seduction Discotheque. Täpsemat informatsiooni leiate SIIT.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja