Kes on järgmise aasta uued kuumad supermodellid?

Moemaailmas liiguvad kõlakad, et tuleva aasta kuumimateks supermodellideks saavad Barbara Palvin ja Hilary Rhoda. Mõlemad neiud astusid üles ka detsembri alguses toimunud suursugusel Victoria´s Secreti pesu-showl.

Moemaailmas liiguvad kõlakad, et tuleva aasta kuumimateks supermodellideks saavad Barbara Palvin ja Hilary Rhoda. Mõlemad neiud astusid üles ka detsembri alguses toimunud suursugusel Victoria´s Secret pesu-showl.

Barbara Palvin on 19-aastane ja pärit Ungari pealinnast Budapestist. Just Budapesti tänavatel jäi neiu silma modelli skautijale ning seda kõigest 13 aastaselt. Tänaseks päevaks on modell kaunistanud pea kõikide kuulsamate moeajakirjade esikaasi ning olnud paljude tuntud brändide kampaaniates – Armani Exchange, Victoria´s Secret, H&M. Alates tänavuse aasta veebruarist on ta ka L´Oreal Parisi ilusaadik maailmas. Barbara enda lemmikmodellideks on Kate Moss ja Natalia Vodianova. Tänavusel Victoria´s Secreti moe-showl põhjustas Palvin ülemaailmse skandaali, kuna jättis mulje, et oli liiga lähedane showl esinenud superstaari Justi Bieberiga. Väidetavalt oli tema ka Justini ja Selena Gomezi lühiajalise lahkumineku põhjuseks. 

Hilary Rhoda on 25-aastane ameeriklanna. Siiani on modell enim tuntud tänu pikaajalisele koostööle kosmeetikabrändi Estée Lauderiga ning kolme järjestikusele ajakirja Sports Illustrated ujumisriiete eri esikaanele. Nimelt kaunistas naine ajakirja kaant aastatel 2009, 2010 ja 2011. Rhoda on teinud koostööd paljude maailmakuulsate brändidega nagu näiteks Balenciaga, Belstaff, Valentino, Gucci, Givenchy, Dolce&Gabbana, Donna Karan, Blumarine, Ralph Lauren jne. Vaatamata selle, et modell on meedias pigem tagasihoidlikku profiili hoidnud, nimetas ajakiri Forbes ta 2007ndal aastal maailma enimteenivate supermodellide edetabelis auväärsele 15ndale kohale – aastase sissetulekuga 2 miljonit dollarit. 

 

Vaata tulevaste supermodellide pilte galeriist ja anna teada, kummal Sinu meelest rohkem potentsiaali on!

 

Buduaar.ee