Keskkonnast hooliv iluäri

Keskkonnast hooliv iluäri

Parim puhkus linnakärast ja igapäevastest askeldustest on loodus. Matk, jalutuskäik või kerge sörk piki mereranda taastab meie jõuvarud. Organism vajab värsket õhku, see aitab meil hea välja näha, värskendab tööst väsinud aju. Looduse jõud võib olla aga alati meiega looduskosmeetika näol. Vähem tähtis ei ole ka firmade ökoloogiline jalajälg.

Parim puhkus linnakärast ja igapäevastest askeldustest on loodus. Matk looduses, jalutuskäik või kerge sörk piki mereranda taastab meie jõuvarud. Organism vajab värsket õhku, see aitab meil hea välja näha, värskendab tööst väsinud aju. Looduse jõud võib olla aga alati meiega looduskosmeetika näol. Vähem tähtis ei ole ka firmade ökoloogiline jalajälg.

Meie igapäevase kosmeetika koostises on nii looduslikud kui ka sünteetilised koostisained. Nahk on inimese kõige suurem organ, mis ammutab endasse suure osa sellest, mis selle peale satub ning seepärast tasub mõelda, millist kosmeetikat kasutame, kas tooted on dermatoloogiliselt testitud, kas koostisainete ohutus ja mõju on kontrollitud. Aktiivained, mida nahk paremini omandab, annavad ka paremaid tulemusi. Üha enam koguvad populaarsust just ökoloogiliselt puhtad looduslikud kosmeetikatooted.

Kes vastutab kosmeetikatoodete kvaliteedi eest?

Kosmeetikafirmade toodete kvaliteeti kinnitavad rahvusvahelised organisatsioonid, kes kontrollivad vastustundliku tootmise printsiipide järgimist, keskkonnast ja ühiskonnast hoolimist kogu maailmas. Maailma tuntuimatest organisatsioonidest väärivad esile toomist Ecocert ja Fairetrade (õiglane kaubandus).

Keskkonda säästva hoiakuga Rootsi firma Oriflame on toonud turule uue ökoloogilise kosmeetikasarja Ecobeauty, mis on kättesaadav ka loodusesõpradele Eestis. Toodete koostised on minimaalselt 95% ulatuses looduslikud ja taimset päritolu koostisained minimaalselt 5% ulatuses orgaanilised ehk pärit mahetootmisest. Ecobeauty omab lisaks väärtuslikele Ecocert ja Fairtrade sertifikaatidele ka Vegan ühingu ja FSC (Metsahoolekogu) sertifikaate.

Looduslik hoolitsus

Selle sarja nahka hooldavates ja toitvates koostistes on kasutatud innovaatilist Natural Pro-Blend™ tehnoloogiat, milles on maksimaalselt ära kasutatud naturaalsete ja orgaaniliste ekstraktide niisutavaid, siluvaid ja antioksüdatiivseid omadusi, sealhulgas sheavõi, kookoseõli, astelpajuseemneõli ja pohlaekstrakti.

Koostisesse kuuluvad orgaaniline Indiast, Kerala osariigist pärit kookoseõli ja Aafrikast, Burkina Faso’st pärit sheavõi omavad Fairtrade sertifikaati, mis tagab, et neid koostisaineid kasvatavad ja toorainet tootvad talunikud saavad oma töö eest õiglast tasu ning seega on neil võimalik parandada oma perede elujärge.

Kuigi Ecocert nõute kohaselt peavad tooted sisaldama garanteeritult minimaalselt 95% looduslikke koostisaineid, on Ecobeauty näohoolduses neid lausa 99,8% ulatuses, nendes puuduvad parabeenid, silikoonid, naftasaaduste produktid, sünteetilised lõhna- ja värvained.

Kui ka Sina hoolid keskkonnast ja toetad rohelist hoiakut, külasta Oriflame’i juubelituuri üritusi 5. juulil Narvas, 6. juulil Pärnus ja 7. juulil Tallinnas.

Kõikidel üritustel saad tutvuda lähemalt Ecobeauty toodetega. Lisaks annavad professionaalsed ilukonsultandid ja kogenud spetsialistid nõu ja näitavad kohapeal, kuidas teha jumestust. Ürituse jooksul saab testida oma näonahka ja saada soovitusi sobivate näohooldustoodete valikuks. Uusimaid moetrende tutvustab Halensi moeshow. Kõiki, kes liituvad Oriflame’iga, ootavad meeldivad üllatused. Lisaks loositakse iga tund välja hulgaliselt kingitusi. Üritustel esinevad Uku Suviste (Tallinn), Artjom Savitski (Pärnu) ja „Мэй Дэй“ (Narva).
Infot Oriflame’i juubelituuri ürituste kohta leiate: www.oriflame.ee