Kõmu Sao Paulo moenädalalt

On alanud seksikas moe suursündmus- Sao Paulo moenädal. Glamuurne sündmus toob endaga kaasa ka palju kõmu ja traagikat. Nimelt ei osale seekordsel moenädalal supermodell Naomi Campbell. Kuid põhjus ei peitu selles, et naist poleks kutsutud, vaid põhjus on hoopis Naomi käitumises Heatrow lennujaamas. Supermodell olevat politseiniku solvamises süüdi mõistetud ning seejärel ei jõudnud ta moeshow’le.

On alanud seksikas moe suursündmus – Sao Paulo moenädal. Glamuurne üritus toob endaga kaasa ka palju kõmu ja traagikat. Nimelt ei osale seekordsel moenädalal supermodell Naomi Campbell. Kuid põhjus ei peitu selles, et naist poleks kutsutud, vaid põhjus on hoopis Naomi käitumises Heatrow lennujaamas. Supermodell olevat politseiniku solvamises süüdi mõistetud ning seejärel ei jõudnud ta moeshow’le.

Campbell oli palgatud Sao Paulo 2009 suvise bikiinishow catwalk’ile, et esitleda Rosa Cha, Terra ja paljude teiste brändide loomingut. Sinna Naomi kohale ei ilmunud ning põhjuseks oli kohtumõistmine, millega määrati modellile 200 tundi ühiskondlikku tööd ja rohkem kui 56 000 krooni trahvi.

Briti modell tunnistas kohtus, et oli tõesti löönud, sülitanud ja sõimanud politseinikke, kui need segaduste tõttu pidid kõrvaldama Naomi British Airways’i lennult.

Campbell on üldiselt Brasiilia tihe külastaja – lennates sinna iga mõne kuu tagant.

Mis veel kõmusse puutub, siis mitmed briti kõmuallikad räägivad, et Naomil on suhe Brasiilia miljardäri Marcus Eliase’ga.  Paparatsodel õnnestus neid kahte näha Vahemere ääres suudlemas eelmisel kuul.

Kuid loodame, et Sao Paolo moenädal saab üle ühest kaotusest ning moeshowd suudetakse lõpuni viia ka teiste kaunite brasiilia modellide abiga.

/Liisa Ennuste/