Kõmu uudised moemaailmast

8 kommentaari

•Prantsuse Vogue peatoimetaja Carine Roitfeld kandis Givenchy 2009 kevadsuvise kollektsiooni mütsi enne, kui seda esmakordselt Pariisi moenädalal esitleti. Sellised on siis moemaailma tuntud tegijate pisikesed eelised. Pilt kuulsast moetoimetajast ka galeriis.

•Käimas on uus show, kus otsitakse moeassistenti maailmakuulsale ajakirjale Elle. Show nimi on Stylista ning juba on avalikkuse ette jõudnud ka esimesed konfliktid: kaks osalejat laskusid teravasse sõnavahetusse, sest üks väitis teisele, oma pluss suuruses rivaalile, et kui too tahab siseneda moemaailma, peab ta selle jaoks muutma ka oma keha. Mida arvavad sellisest seisukohast buduaarikad?

•Rodarte disainer Kate Mulleavy räägib oma lemmikmodelli fantaasiast: “Ma ei õmble küll meesteriideid, kuid ma sooviks jubedalt riietada Winston Chirchill‘i. Ta on väga huvitav karakter ning ka üks Sherlock Holmesi fännklubi “Bakers Steet Regulars” asutajatest! Kuid kui ma peaksin valima tüdruku… ei ma valiks siiski tema!” Killuke Rodarte 2009 aasta kevaduvisest kollektsioonist ka galeriis.

•Järjekordselt arvatakse, et on leitud moemaailma uus “Kate Moss“. Seekord peetakse uueks tõusvaks täheks Alice Dellal‘i, kes on kuulus oma pooleldi maha aetud juuste poolest. Siiski jätkuvad vaidlused, sest paljude moemaailma tegelaste arvates on tema juuksestiil vaid jubedus! Aga mis siin vaielda, vaadake pilti galeriis ja näete ise!

/Liisa E/