Koolilõpupeoks juuksed särama

Koolilõpupeoks juuksed särama

Lõpuaktuste  aeg on peagi käes. Sel tähtsal päeval soovib iga lõpetaja olla kordumatult kaunis. Vähemalt sama tähtis kui lõpukleit, on ka soeng. Juba praegu  tasub mõelda sellele, milliseid juukseid endale lõpupeoks soovid.

Lõpuaktuste  aeg on peagi käes. Sel tähtsal päeval soovib iga lõpetaja olla kordumatult kaunis. Vähemalt sama tähtis kui lõpukleit, on ka soeng. Juba praegu  tasub mõelda sellele, milliseid juukseid endale lõpupeoks soovid.  

Parim viis oma juustele uus välimus anda, on neid värvida või toonida. Juuksevärvi valikul tasub kindlasti panustada kvaliteedile, sest kauni tulemuse garanteerivad eelkõige professionaalsed juuksevärvid. Koostöös juuksuriga leiate parima lahenduse ja saavutate kauni tulemuse. Kui soovid katsetada täiesti uusi värvitoone, kuid kardad ebameeldivat väljakasvuranti ja juukseid rikkuda,  on mõistlik valida kergvärv.

Goldwell Colorance kergvärv on ainus kergvärv, mis ka taastab juukseid. Värvi koostises on patenteeritud intralipiidid (Intralipid i.k), mis on juukse kutiikuleid siduv aine (nagu telliskivimüüri ladumisel kasutatav vuugitäide). Intralipiidid täidavad juuksekarva sees olevad tühimikud ja muudavad juuksed siidiselt siledaks ja kaunilt läikivaks. 

Goldwell Colorance kergvärv sobib juukse loomuliku tooni värskendamiseks ja kauni läike lisamiseks. See on suurepärane värv ka pikajuukselistele, kes soovivad uuendada või värskendada oma juuste tooni ja lisada neile nõtkust ning sära. Tulemuseks on tuntavalt ja nähtavalt tervemad juuksed. 

Colorance’i rikkalikus toonivalikus leidub lisaks naturaalsetele ka kirkaid moetoone, mis annavad juustele täiesti uudse välimuse. Kergvärviga värvimisel püsib toon nädalaid erksa ja kaunina. Tänu värvi järk-järgulisele mahakulumisele ei jää juuste väljakasvades tooni ja väljakasvu piirjoon nii teravalt näha, kui püsivärviga värvides.

Goldwell Colorance’i kergvärvid annavad  juustele uue välimuse, aidates tänu unikaalsele koostisele  juukse struktuuri taastada. Lisaks uuele toonile on juuksed pärast kergvärvi kasutamist tervemad, siidiselt siledad ja läikivad. 

Loe Goldwell Colorance kohta lähemalt SIIT

Küsi Goldwell Colorance värvimisteenust oma juuksurilt.

Goldwelli juuksurisalongide kontaktid leiad SIIT

 

Kuidas hooldada värvitud juukseid pärast salongikülastust?

MEIE SOOVITUS!

Kasuta  pesemiseks värvikaitsega hooldustooteid, Goldwell Dualsenses Color või Color Extra Rich šampooni ja Dualsenses  Color või Color Extra Rich Serum Spray  juustesse jäetavat spreipalsamit.

Loe toodete kohta lähemalt SIIT

 

VIHJE! Juustesse jäetav palsam aitab efektiivsemalt säilitada värvipigmente.

Veel huvitavat informatsiooni  www.goldwell.ee