Koolinoorte moeshow MoeP.A.R.K 2009 kutsub!

12 kommentaari
Koolinoorte moeshow MoeP.A.R.K 2009 kutsub!

MoeP.A.R.K on Paide gümnaasiumist alguse saanud koolinoorte moeshow, mille algatajateks on Anni Proosa ja Karita Rikk. Kahe aasta eest muudeti üritus maakonlikuks ning sel aastal on oodatud lisaks Järvamaale oma kollektsioonidega võistlema ka Viljandimaa, Jõgevamaa, Raplamaa ning Lääne-Virumaa koolinoored.

MoeP.A.R.K on Paide gümnaasiumist alguse saanud koolinoorte moeshow, mille algatajateks on Anni Proosa ja Karita Rikk. Kahe aasta eest muudeti üritus maakondlikuks ning sel aastal on oodatud lisaks Järvamaale oma kollektsioonidega võistlema ka Viljandimaa, Jõgevamaa, Raplamaa ning Lääne-Virumaa koolinoored.

MoeP.A.R.K’il on ka oma tütarüritus GlamuuriP.A.R.K, mis toimub sel aastal esimest korda. Selle raames müüvad ja näitavad oma loomingut MoeP.A.R.K’il varem nimekalt esinenud disainerid. Lisaks on võimalus osa võtta Paide Huvikeskuse käsitööringist ning hiljem seal valminud töid GlamuuriP.A.R.K’i müüma tulla. Meeleolu loovad Jason Virunurm – USA ja Denise Fontoura – Rio de Janeiro; Brazil.

Eelregistreerimiseks on vajalik saata fotod või kavandid kahest riidekomplektist. Nende esitamise tähtaeg on 2. veebruar ning finalistid selguvad 4. veebruaril.

Kavandid tuleb saata Paide Avatud Noortekeskusesse (Lai tn. 33, 72720, Paide, Järvamaa. Märgusõna „MoeP.A.R.K“). Ümbrikusse tuleb lisada nimi, kool, klass, vanus, telefon, e-mail ning maakond. Lisada ka kollektsiooni iseloomustus (70-100 sõna), mis kirjeldab materjale, valmistamistehnikat ning üldist ideed.

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja