Kosmeetikafirma DeSheli hoiab Eestis jalad maas

Kosmeetikafirma DeSheli hoiab Eestis jalad maas

Iisraeli päritolu bränd DeSheli ja DeSheli Estonia ilusalongid Tallinnas ning Tartus tunnetavad end osakesena siinsest ilumaailmast ning soovivad pakkuda oma tooteid-teenuseid vaid tõusvas joones. Juhatuse liige Irena Unukainen nõustus vastama mõnele DeSheli hetkeseisu puudutavale küsimusele.

Iisraeli päritolu bränd DeSheli ja DeSheli Estonia ilusalongid Tallinnas ning Tartus tunnetavad end osakesena siinsest ilumaailmast ning soovivad pakkuda oma tooteid-teenuseid vaid tõusvas joones. Juhatuse liige Irena Unukainen nõustus vastama mõnele DeSheli hetkeseisu puudutavale küsimusele.

 

 

Mis on hetkel DeSheli nõutumad tooted ja kui suur on huvi üldse brändi vastu? 

Eestis on hetkel kõige populaarsem näohooldussari. 2014. aastal külastas esindusi Tartus ja Tallinnas üle 15 000 kliendi. Sel aastal pakume aktiivsemalt ka juuksehooldusi. Olen kindel, et DeSheli juuksehooldusvahendid muutuvad peagi lemmikuteks, sest väga paljud meie püsikliendid on lisaks näohooldussarjale soetanud endale juba just need ning tagasiside on olnud ainult positiivne.

 

Mis on DeSheli olulised positiivsed märksõnad?

Neid on palju! 

Esiteks töötajad, kes on pühendunud, armastavad meie tooteid, kliente ja oma tööd. 

Teiseks läbimõeldud ärimudel, sest oleme ka ise proaktiivsed ning osakondade süsteem on kindlalt paigas. Meil on tugev koolitussüsteem ja töötajate motivatsioonipakett. Kolm korda aastas premeerime parimaid töötajaid välisreisidega, külastatud on Tšehhit, Türgit, Vietnami, Montenegrot, käidud Vahemere kruiisil ning selle aasta veebruaris sõidavad parimad puhkama Taisse. 

Kolmandaks on meil rõõm püsiklientidele mõeldud teenuse üle: kui klient otsustab DeSheli toodete kasuks, suuname ta esimesel võimalusel tippspetsialistide juurde, kelleks on kosmeetikud-diagnostikud, kes teevad kliendile põhjaliku näonaha diagnostika ja mõõdavad spetsiaalse aparaadiga  elastsust, rasusust, siledust, pooride suurust, tundlikkust, pigmentatsiooni ja kortsude sügavust. Saadud tulemuste põhjal nõustavad nad klienti ja jagavad soovitusi näonaha õigete hooldusvõtete kohta. Meie ettevõte annab kõikidele püsiklientidele võimaluse regulaarselt läbida diagnostika ning 1-3 kuu vältel jälgida DeSheli noorendava kosmeetika efektiivsust. Hoolitseme selle eest, et klientide nahk oleks alati noor ja terve! 

Lisaksin ka seda, et üks suurimaid tugevusi on fantastiline kõrgkvaliteetne kosmeetika ning meie kallid püsikliendid, kes igapäevaselt rõõmustavad meid positiivse tagasisidega. Me vastame samaga – toodete komplekti soetanud kliendid sõidavad tasuta taksoga koju. 

Ja meil on väga ilusad salongid!

 

Teid on süüdistatud agressiivses müügitaktikas. Kuidas seda kommenteerite?

Kuna tegeleme otsemüügiga, siis mõned süüdistavad meid tõesti agressiivses müügis, “pähemäärimises” või pealesurumises. Ausalt öeldes me ei tea, kuidas on võimalik täiskasvanud inimesele, kes on teovõimeline ja vastutab oma tegude eest, midagi “pähe määrida”? Ütleme muidugi kohe vastu, et määrime näole! Tõsiselt rääkides, siis me ei aktsepteeri ise “pähemäärimist” ja kindlasti on see lubamatu müügitaktika klientide suhtes ja see kindlasti ei kuulu meie ettevõttes koolitusprotsessi ning siinkohal  arvan, et kuna meie tooted on päris kallid ja kõik ei saa neid endale lubada, siis mõne kliendi puhul ongi hea vabandus: “Mulle prooviti pähe määrida, aga ma pidasin vastu!” 

 

Mida kujutab DeSheli Eestis siin ja praegu?

Me oleme salong-müügiesindus, tegeleme kosmeetikatoodete müügiga ja osutame ka hooldusi. Meie tootevalikusse kuuluvad näohooldusvahendite komplekt „Diamond Treasures“, mis arvestab täielikult naha vajadustega ja aitab sellel võidelda vananemise protsessidega ning kehahooldusvahendite sari „Diamond Treasures Skin Glory“. Need vahendid on võimelised taastama naha loomuliku tasakaalu, väljutama toksiine, niisutama, varustama toitainetega, tagastama naha nooruse ja energia. 

Juustele mõeldud revolutsiooniline tootesari “Diamond Treasures Brilliant Hair” on selline, kus  uued tehnoloogiad ja loodusandide kasutamine võimaldavad väga efektiivselt hooldada juukseid, muutes need terveks ja säravaks. Ei ole me unustanud ka mehi, kellele on pakkuda komplekt “Diamond Treasures Men Gear Private Arsenal“ – ainulaadne professionaalne kosmeetikasari meestele. Selle sarja toodete väljatöötamisel on arvestatud kõikide meeste naha eripäradega.

Meie ettevõtte tegutsemise nii-öelda maasikas on see, et enne toodete soetamist on kliendil võimalus nendega tutvuda – proovida ja läbida meie esindustes täiesti tasuta 1,5-tunnine näohooldusprotseduur, mille käigus spetsialistid räägivad ka õige näohoolduse tähtsusest ja toodete eripärast. Ja mis on kõige parem: paljud kliendid näevad tulemust/positiivseid muutusi oma näonahal juba pärast esimest hooldust!

Oleme Eestis tegutsenud 2,5 aastat ja meil on tuhandeid rahulolevaid kliente. Esinduste arv kasvab pidevalt ja maailmas on juba üle miljoni kliendi, kes kasutavad DeSheli tooteid.

 

Usutles Jüri Kukk