Kriss Sooniku pesu lõpuks ka Eestis müügil! POE AVAMISE GALERII

Kriss Sooniku pesu lõpuks ka Eestis müügil! POE AVAMISE GALERII

„Oleme otsustanud tuua naiste seksuaalsuse kapist välja ning avada seksika pesu ja aksessuaaride kaupluse Solaris Keskusesse ehk „peatänavale“. See on äsja avatud poe Ulakas Kaunitar loojate missioon. Erilisena tasub äramainimist Kriss Soonik Loungerie, tuntud Eesti päritolu Londonis resideeruva pesudisaineri toodang, mida varem tema kodumaal poest osta ei saanud.
 

„Oleme otsustanud tuua naiste seksuaalsuse kapist välja ning avada seksika pesu ja aksessuaaride kaupluse Solaris Keskusesse ehk „peatänavale“. See on äsja avatud poe Ulakas Kaunitar loojate missioon. Erilisena tasub mainimist Kriss Soonik Loungerie, tuntud Eesti päritolu Londonis resideeruva pesudisaineri toodang, mida varem tema kodumaal poest osta ei saanud.

Kriss Soonik Loungerie on müügil paljudes paikades üle maailma ja tal on hulgaliselt fänne. Kõik tema disainitud tooted on märgistatud tema kaubamärgi – profiilis kassiga. Kogu Kriss Sooniku disain on käsitööna valmistatud siinsamas Eestis ning kvaliteetseid materjale otsib ta igalt poolt maailmast. Krissilt ilmuvad kaks korda aastas uued kollektsioonid. 

 

Vaata galeriist pilte pesupoe avamisest!

 

Buduaar.ee