Kui soovid osaleda modelliotsingus, siis kiirusta! 17. juulini saab oma kontot lisada

5 kommentaari
Kui soovid osaleda modelliotsingus, siis kiirusta! 17. juulini saab oma kontot lisada

Käimas on suur hobimodelliotsing Evian Summer Model 2014, mille auhinnafond on rikkalik ning peaauhinnaks lausa lennureis Pariisi!

Käimas on suur hobimodelliotsing Evian Summer Model 2014, mille auhinnafond on rikkalik ning peaauhinnaks lausa lennureis Pariisi!

Finalistidega ja loomulikult võitjaga on Buduaaril kogu järgneva aasta jooksul palju modellitöö plaane. Kui sina või sinu särav sõbranna soovib veel osaleda, siis peaks juba kiirustama. Seda sellepärast, et kandidatuuri lisamise võimalus sulgub 17. juuli pealelõunal ning jätkuma hakkab 24tunnine hääletamine, mille põhjal selguvad 5 otse finaali pääsevat kaunitari. VÕTA OSA SIIT

20. juunil alanud Evian Summer Model 2014 modellivõistlus tipneb 26. juulil finaalüritusega Pärnu rannas ning Eesti kuumimas rannabaaris Sunset. Rahvale pakuvad silmailu kümme finaalipääsenut, kelle ülesastumiste järgselt valitakse välja nii peaauhinna võitja Evian Summer Model 2014 kui ka toetajate ja publiku lemmikud.

Finalistide valikust

Evian Summer Model 2014 alamlehele oma modelliraamatu lisanud kaunite naiste seast pääseb finaali kokku 10 osalejat. Viie finalisti saatus on Buduaar.ee hääletajate kätes. Esimesed viis kõige kõrgema keskmise hindega kandidaati pääseb otse lõppvõistlusele.  Veebisüsteem arvestab pidevalt välja järjestuse. Seda, kes on statistiliselt kõrgema hindega, saate jälgida Evian SM 14 alamlehe ESILEHT kõige ülemisest reast.
Hääletamine kestab 18. juulini ning seejärel ongi selgunud viis lõppvõistlusele oodatud kandidaati.
Viis finalisti valib žürii, kelleks on evian® Eesti esindus ja Buduaar. Žürii annab oma otsusest teada hiljemalt 18. juulil.

Tiitlitest ja auhindadest

Võitja „Evian Summer Model 2014“ valib finaalüritusel evian® esindusega žürii.
Peaauhinnaks on lennupiletid moemekasse ja evian®-i kodumaa pealinna PARIISI. Tiitlivõitja saab moekaid kingitusi netipoest Halens, kingikotis on tõeliselt rikkalikult ilutooteid firmalt Kallos Cosmetics, Euronicsi poolt hinnaline Silk`n Glide fotoepilaator, luksuslik parfüüm ja teisi ilutooteid. Võitjaga toimub Buduaari sügisajakirja tarvis moeseeria fotosessioon ning palju teisi toredaid modellitöid pakkuvaid uute hooaegade üritusi.
 
Lisaks palju otse allikatest villitud  puhast ja värskendavat evian®-i vett ja suure koguse Cloetta Kex šokolaade. Kõiki finaliste ootab samuti vinge auhinnafond.

Auhinnafondi leiad siit

Valime ka erinevate voorude parimad ning anname neile üle veel lisaauhindu modellivõistluse toetajate luksuslike toodete seast.

*Fotomodell Evian SM 14 valib Kallos Cosmetics žüriiliige
*Tantsuvooru parima valib publik
*Lavamodell Evian SM 14 valib Halens žüriiliige

Tüdrukute soengud valmivad Kallos Cosmetics juuksurite käe läbi ning seda häppeningi on võimalik Sunseti ees rannaribal oma silmaga kaeda.

Finaalüritusel pakub rõõmsa tuju šokolaadide valmistaja Cloetta Kex publikule võistlusmomenti. Tule kohale ja vaata järele, mida peab tegema, et võita auhind.