Kui soovid vanast tätoveeringust loobuda

Kui soovid vanast tätoveeringust loobuda

Päriselus ei juhtu just eriti sageli nagu Hollywoodi filmides, et suures tundehetkes lastakse oma kehale armastuse tõestuseks midagi jäädavat tätoveerida. Iga tätoveering peaks olema asi väga korralikult läbi mõeldud, mitte hetkeajevil tehtu, sest kui see on lihtsalt südameke või roos rinnal võib juhtuda, et soovite sellest vabaneda, kuna see pole seotud mingi konkreetse tähenduse  või sündmusega sinu elus.

Päriselus ei juhtu just eriti sageli nagu Hollywoodi filmides, et suures tundehetkes lastakse oma kehale armastuse tõestuseks midagi jäädavat tätoveerida. Iga tätoveering peaks olema väga korralikult läbi mõeldud, mitte hetke ajel tehtud, sest kui see on lihtsalt südameke või roos rinnal, võib juhtuda, et soovid sellest vabaneda, kuna see pole seotud mingi konkreetse tähenduse või sündmusega sinu elus.

Kui tegemist ei ole siiski tätoveeringuga, mis võiks jääda kehale eluaegselt, siis pakub Ilustuudio Orange nii värviliste kui ka must-valgete tätoveeringute eemaldamist. Sealne kaasaegne ja võimas laser võimaldab eemaldada tätoveeringuid, mis tehtud aegu tagasi ja pole enam meeltmööda. Tätoveeringut on võimalik võtta maha ka osaliselt või üksikute joonte kaupa, et seda soovi korral uuendada või kustutada see jäädavalt. 

Tätoveeringu eemaldamise tõhusus sõltub: 

*ajast, millal tätoveering on tehtud                                                                                                                    

*värvist, millega tätoveering on tehtud                                                                                                        

*sügavusest, kuhu värv on kantud                                                                                                                

*traumast tätoveeringu tegemisel

Tätoveeringu eemaldamine Orange Ilusalongis toimub laserkiirguse toimel kindla lainepikkusega värvi mõjutamisel, mis hävitab pigmendigraanulid, mis asuvad nahas. Neelates palju laserenergiat, värvaineosakesed sõna otseses mõttes “plahvatavad”, lagunedes mikroskoopilisteks kildudeks, mis hiljem kaovad. Tattoo kusjuures kahvatub, just nagu sulab iga protseduuriga. Laser hävitab kihiti pigmenti, mis asub epidermaalses ja dermaalses nahakihis, kahjustamata terveid rakke. Kasutatud aparaadi lainepikkus ja impulsi sagedus võimaldab, mõjutamata naha väliskihti, hävitada värvainegraanulid, neelates laserivalguse.

Mikrokildudeks lagundatud värvainetegraanulid eemaldatakse loodusliku naharakkude kihistumise protsessi kaudu. Hävitatud värvaine eemaldamise protsess toimub järk-järgult ja ei ole lõpetatud enne täielikku eemaldamist kehast. Protsessi kestus on individuaalne ja kestab umbes 30-60 päeva sõltuvalt värvist, osakeste suurusest ja värvi sügavusest. Tuleb tähele panna seda, et iga protseduur võib eemaldada ainult pealmise pigmendi. Seetõttu sõltub protseduuride arv ka pigmendi sügavusest ja ühtlusest.

Tattoo eemaldamine toimub nahka kahjustamata. Protseduur on veidi valulik, õige hoolduse korral ei jäta arme. Tattoo eemaldatakse igaveseks. Tätoveeringute eemaldamisel niodiimovilaseriga ei teki kõrvaltoimeid. See meetod on turvaline, nii et selle abil võib eemaldada ebaõnnestunud kulmude, silmalaugude ja huulte püsimeiki, sünnimärke ning naha pigmentatsiooni (sealhulgas vanuselist). Kahjuks mitte kõiki tätoveeringuid ei saa täielikult eemaldada.

Värvusel on suur mõju tattoo eemaldamise efektiivsusele. Kliendi nahavärv on samuti oluline. Tavaliselt on ühe tattoo eemaldamiseks vaja 6-20 protseduuri, intervalliga üks kuu. 10 x 10 cm nahapiirkonna töötluseks kulub umbes 10-15 minutit.

Soovitused paranemiseks:

1-3 päeva jooksul pärast protseduuri ei tohi kasutada kosmeetikat kahjustatud alal, pesta või puudutada veritsevaid kohti, et vältida infektsiooni. Peab olema ettevaatlik ka päikesega, et mitte põhjustada hüperpigmentatsiooni.

Täpsem info ja registreerimine mobiiltelefonil 5049790.

Ilustuudio Orange, Tartu mnt 29, Tallinn