Mis tooted aitavad vabaneda tselluliidist?

30 kommentaari
Mis tooted aitavad vabaneda tselluliidist?

Targad naised alustavad tselluliidivastast võitlust kohe avastamise hetkest ja tegelevad sellega aastaringselt. Kuid mis võiks olla parem teraapia kui külmal talveilmal hellitavad protseduurid, mis ühtlasi ka tselluliidist vabastavad? Buduaari kaalulangetaja Teele alustas koos GMT BEAUTY toodetega ilusa naha ja tselluliidist vabanemise programmi, mis kestab seni, kuni ta on saavutanud ihaldatud tulemuse. Oma teadmisi jagab GMT BEAUTY toodete maaletooja Jaan Saar.

Targad naised alustavad tselluliidivastast võitlust kohe avastamise hetkest ja tegelevad sellega aastaringselt. Kuid mis võiks olla parem teraapia, kui külmal talveilmal hellitavad protseduurid, mis ühtlasi ka tselluliidist vabastavad?

Buduaari kaalulangetaja Teele alustas koos GMT BEAUTY toodetega ilusa naha ja tselluliidist vabanemise programmi, mis kestab seni, kuni ta on saavutanud ihaldatud tulemuse. Oma teadmisi jagab GMT BEAUTY toodete maaletooja Jaan Saar (pildil paremal).

Kuigi Teele puhul oli tegu ka ülekaaluga, ei ole tselluliit sugugi mitte ainult volüümikate probleem. Mis tselluliit siis õieti on?
Tõsi, tselluliit ei ole ainult volüümikate probleem. Pigem paistab saledatel neidudel see paremini välja, sest puudub varjav rasvakiht. Tselluliidi definitsioone on mitu. Mina mõistan seda kui nahaaluse rasvkoe strukturaalset muutust, mis viib mikrotsirkulatsiooni ja lümfaatilise äravoolu häireteni. Põhjuseks võivad olla stress, depressioon, vaegliikumine, hormonaalsed häired, probleemid seedetraktis. Naistel on nahk kõhul ja reitel õhem ning sidekoe struktuur rabedam. Lisaks on piirkondade sidekoes uurded, mis meenutavad meekärge. Sinna kogutakse kõik strateegilised varud, kuhu satuvad koos rasvaga ka toksiinid. Korralikult toimivas organismis utiliseeritakse toksiinid koos osalise rasvaga, kuid häirete esinemisel jääkainete väljutamise funktsioonis jääb rasv koos toksiinidega “luku taha“ ja rasvarakud hakkavad kasvama. Sidekude kaotab elastsuse. Nahale tekib rasvakambrite reljeef. Suurenenud rasvarakud “kleepuvad“ üksteise külge, kõvenevad ja tekib fibroos – “apelsinikoorenahk“.

Kuidas on sündinud GMT BEAUTY tselluliidivastaste toodete retseptid ja kuidas tooted toimivad?
Paljud iluprotseduuride jaoks aparaate tootvad ettevõtted müüvad ka kosmeetikat, mida nende aparaatidega kasutatakse. Mõne aasta eest leidsid kaks kolleegi, et selline sidumine kindlate tootjatega on diskrimineeriv. See on sama, kui iga autotootja hakkab müüma oma mootoriõli, mis sobib ainult tema autodele – suhteliselt kallis, aga pääsu ei ole, kui masin soetatud. Nii töötatigi välja kosmeetikatooted, mis sobivad enamiku kosmetoloogiaseadmetega. Seejärel loodi terve sari, mille eesmärgiks on naha vananemisprotsessi aeglustamine ja tselluliidivastane mõju. Sarja nimeks sai GMT BEAUTY BODY CONCEPT. Praeguseks on turul ka uue sarja ANTIAGE esimesed tooted. GMT BEAUTY tooted ei sisalda kunstlikke lõhna- ega värvaineid ja baseeruvad eranditult orgaanilistel õlidel, mis muudavad need sobivaks igat tüüpi nahale ega tekita allergiat. Protsessid toimuvad nahaaluses koes ning mõjuvad seestpoolt väljapoole. Anti Cellulite geeli kasutamisel võib tekkida tunne, et nahk justkui põleks, kuid samas on see ilusat ja normaalset tooni ega puneta. Soe tunne kestab pärast protseduuri mõnda aega ning on justkui tõestuseks, et toode toimib.

Mille vastu inimesed võitluses tselluliidiga enim eksivad?
Ei tohiks ignoreerida salongiprotseduure, sest ise ei saada alati kõigega hakkama. Spetsialist selgitab, kas tselluliiti üldse eksisteerib ja millises staadiumis see on. Kui tselluliit on olemas, tasub käia paar korda kuus salongihooldusel – võtta vetikatega mähkimise protseduure, massaaži ja lümfidrenaaži. Lisaks hoolitse oma keha eest ka kodus ja kasuta regulaarselt spetsialisti soovitatud tooteid. Ei tasu lootma jääda ainult tselluliidivastastele kreemidele. Need küll aitavad tõsta naha toonust ja võimendada vere mikrotsirkulatsiooni, kuid on sellegipoolest ainult abivahendid ja osutuvad efektiivseks eelkõige esimese või algava teise tselluliidistaadiumi korral. Abiks pole ka kiire kaalulangus, sest hiljem kaal, ümbermõõt ja rasv taastub ning võib mõjutada tselluliidi tekkimist. Tuleb kinni pidada toitumisspetsialisti koostatud menüüst, mitte ohustada oma tervist isetegevusega. Regulaarselt peab tegelema ka ennetusega, sest kaotatud tselluliit võib tagasi tulla. Lisaks sportimisele ja toitumisele tuleks teha kord poole aasta jooksul ennetav protseduuride kuur.

Kus on võimalik GMT BEAUTY toodetega protseduure võtta ja mis on protseduuride hind?
Praegu on GMT BEAUTY väga Tallinna-keskne, kuid huvi on suur ja laienemine jätkub teistesse linnadesse. Tallinnas saab protseduure teha mitmes salongis, kuid eraldi äramärkimist vajaksid need, mille spetsialistid on läbinud GMT koolituse: Šivaya massaažisalong, Infinity, Delagardie, Silueti ja Lootuse ilusalong. Protseduuride arv sõltub kliendi probleemist, mille hindab kosmeetik diagnostika käigus. Kui probleem lahendatud, on edasine tegevus ainult tulemuse säilitamine. Protseduuride hinnavahemik sõltub väga palju salongi hinnakujundusest. Lisaks on GMT BEAUTY toodetega võimalik kombineerida erineva maksumusega protseduure. Kõik sõltub kliendi probleemist ja kui intensiivselt sellele peab lähenema. Spekuleerin, et hinnad jäävad 20 ja 50 euro vahele.

Kas kodus on ka võimalik endale tselluliidivastaseid protseduure teha?
Jah, kuid on soovitav, et käiakse esmalt spetsialisti juures, kus tehakse põhjalik diagnostika. Iga protseduur peab algama koorimisega, et valmistada nahk ette aktiivainete vastuvõtuks. Seda tuleks teha kareda harja või kindaga, kuid ka peene abrasiiviga nagu sool (Rose Salt Scrub) või kosmeetilise tootega nagu GMT BEAUTY Scrub Ulivio (hind 20.90). Seejärel tuleks kanda probleemsetele piirkondadele kosmeetiku soovitatud tooteid. Hea on kasutada geele ja kreeme, sest vetikatega ja plastifitseeruvate maskidega on kodus tülikas mässata. Koristades, sportides või muid kehaliselt aktiivseid tegevusi tehes võib aktiivse geeli, näiteks Slimming (hind 26.20 salendava ja tselluliidivastase efektiga) või Toning ( hind 26.20 nahka toniseeriv ja pinguldav), kanda probleemsele piirkonnale, näiteks kõhule või reitele, mähkida piirkonna kilesse nii, et see ei segaks tegevust. Kileks soovitan professionaalset kosmeetilist kilet, mitte mingil juhul toidu- või ehituskilet. Seejärel kanda kogu kehale toitvat geeli Nourishing või õli Massage oil with Peppermint.

Millised kolm toodet teie valikust on saanud enam tähelepanu ja kiitust?
Eelkõige GMT BEAUTY koorijad – profitoode Scrub Poli ja kodutoode Scrub Ulivio. Esmapilgul üllatab toote vähene kogus, mis koorimisele kulub, kui seda õigesti teha. Koorijat võib kanda nii kuivale kui niiskele nahale. Vihje – kui oled koorijat võtnud liiga palju, siis hakkab see masseerides vahutama.
Teine toode on GMT BEAUTY Anti Cellulite geel. Klientide tagasiside põhjal on see ilmselt parim turul olev tselluliidivastane toode. Geel sisaldab 12 aktiivset toimeainet, mis toimivad molekulaartasandil ja viivad organismist välja toksiine. Kasutamine on väga lihtne, toode kantakse probleemsele piirkonnale ja masseeritakse naha sisse.
Kolmanda tootena toon esile kaks plastifitseeruvat maski dekolteele, kaelale ja näole – Bust Firming mask ja Rejuvenating mask. Maskide aluseks on vetikad, mis on stimuleeriva, toniseeriva ja põletikuvastase toimega. Mõlemaid maske võib kasutada ka kehale, näiteks kõhule ja tuharatele.

Kuidas innustaksite kõiki, kes on võtnud ülesandeks end suveks supervormi saada?
Ühelgi kosmeetikatootel ei ole võlujõudu, mis kõik mured hoobilt kaotaks. Pigem on need täiendavad ja korrigeerivad vahendid. Eelkõige on tähtis mõõdukas kehaline aktiivsus ja tasakaalustatud toitumine. Kõlab küll kulunult, kuid see on fakt. Kui oled otsustanud end suveks supervormi ajada, konsulteeri spetsialistiga, kes teeb diagnostika, et vormi ajamise protsess oleks õige ja tervislik. Sulle määratakse õiged protseduurid õigete toodetega, õige dieedi ja õige füüsilise koormusega. Ülejäänu juba sõltub sinust endast. Ma usun, et leiad endas eestlasliku jonni ning saavutad püstitatud eesmärgi. GMT BEAUTY on igati valmis sind sellel teekonnal toetama ja abistama.