Kuidas jumestuse abil lahti saada silmaalustest kottidest

Nii kurb kui see ka ei ole, ei saa silmaalustest kottidest lahti ainult heledat peitevahendit silmade alla kandes. Iga ala, mida me esile toome ( heledad toonid just seda teevad), jääb paremini silma. Meie eesmärgiks on kottis silmaalsued ära peita, mitte esile tõsta.

Nii kurb kui see ka ei ole, ei saa silmaalustest kottidest lahti ainult heledat peitevahendit silmade alla kandes. Iga ala, mida esile toome (heledad toonid just seda teevad), jääb paremini silma. Meie eesmärgiks on kottis silmaalused ära peita, mitte esile tõsta.

Võid kottis ala ära petta kandes heledat tooni vahetult nende alla. Kuna näole langeb valgus reeglina ülevalt, jääb kottis ala alla vari. Seda ala heledamaks muutes tood selle rohkem esile, kottis ala taandub. Kuna enamik inimesi vaatab sulle otse otsa ja mitte ülevalt alla, jäävad kotid ülejäänud näo suhtes nii siledamad.
Pealekandmiseks võta terava otsaga pintsel ja kanna heledavärviline peitevahend täpselt silma koti alla. Seejärel hajuta seda ettevaatlikult sõrmega tupsutades. Kui sul on tumedad rõngad ja silmaalused kotid, nagu paljudel naistel, siis võid proovida sellist kolmest sammust koosnevat tehnikat:

• Kõigepealt kanna peitevahend tumedatele rõngastele.
• Järgmiseks kanna kogu ülejäänud näole jumestuskreem.
• Viimasena tõsta esile silmaaluse koti alla jääv ala.

See on üks juhtudest, kui kannad peitevahendi nahale enne jumestuskreemi ja ei hajuta seda täiuslikult. Ära unusta hajutades kergeid tippivaid liigutusi.

Nõuanded:
• Liiga heledat peitevahendit kasutades tõmbad varjavale alale hoopis rohkem tähelepanu.
• Peitevahendi saab puhtamaks muuta seda silmakreemiga segades.
• Peitevahendi katvust saab testida, kandes seda veidi oma randmeveenile.

Mari Ojasaar
Raamatu Robert Jones “Simple beauty” põhjal