Kuidas saada sama stiilseks nagu Olivia Palermo? SUUR GALERII

Kuidas saada sama stiilseks nagu Olivia Palermo? SUUR GALERII

Olivia Palermo on New York’ist pärit modell ja näitlejanna, kelle karjäär on saanud kõvasti hoogu tänu tema paljukiidetud stiilivalikutele. Buduaar toob lugejateni märksõnad, kuidas saada sama stiilseks, nagu moeikooni staatusesse tõusnud Olivia.
 

Olivia Palermo on New York’ist pärit modell ja näitlejanna, kelle karjäär on saanud kõvasti hoogu tänu tema paljukiidetud stiilivalikutele. Buduaar toob lugejateni märksõnad, kuidas saada sama stiilseks, nagu moeikooni staatusesse tõusnud Olivia.

Olivia Palermo nimetab enda stiili ekstsentrilise Iris Apfeli ja klassikalise Audrey Hepburni stiilide seguks. Tänapäeva staaridest meeldib Oliviale enam Victoria Beckhami ja Gwyneth Paltrow’ stiil. Loe Olivia stiili eripärasid, mida proovides kindlasti tähelepanu saavutad!

 

1. Kanna julgelt suuri aksessuaare. Aksessuaaridega saad ka igavaima värvi või riidekomplekti särama lüüa! Nt mustale rõivakomplektile lisada suuri ja värvilisi aksessuaare. 

2. Investeeri korralikku käekotti. Igal naisel võiks olla vähemalt kaks kvaliteetset kotti – üks suurem päevaseks ajaks ning üks pidulikuks puhuks. Kallis käekott muudab ka odavama riietuse välja paistma eksklusiivsena. 

3. Ole stiilne ka vabal ajal. Olivia Palermo armastab vabal ajal kanda madalaid jalanõusid. Ballerinad on selleks ideaalne võimalus! 

4. Leia enda näokujuga sobivad päikeseprillid. Päikeseprillid on stiilseim abivahend suveks! Soovitatav on valida ühed klassikalised ja kindlasti näokujuga sobivad kvaliteetsed prillid, selle asemel, et iga hooaeg soodsalt uute trendide järele joosta. Oluline on ka kvaliteetsete prillide UV kaitse.

5. Eksperimenteeri soengutega. Ei ole vaja neid värvida ega lõigata. Võid vahelduseks lihtsalt proovida miskit teistsugust – keerata juuksed lainelistesse lokkidesse või vastupidiselt – sirgendada. Ka lohakalt elegantne hobusesaba või punupats võib jätta super tulemuse.

6. Ehi oma vöökohta. Pihavööd võivad olla ka head abivahendid. Peenikese piha omanikud saavad seda rõhutada peenikeste vöödega. Kel aga puudub liivakellakujuline keskkoht (nagu Olivia Palermol), need saavad seda varjata, ehtides end laia vööga.

7. Oma silmatorkavaid kleidikesi. Olivia Palermo armastab kanda silmatorkavate mustrite ja tekstuuridega kleidikesi. Proovi sel suvel ka ise miskit teistsugust, valik on lai. Kas aafrikapärased mustrid või colorblock kleidid, või hoopis narmad ja suled kleitidel? Äkki nahkne kleit või hoopiski glitter sädelusega?

8. Kanna julgeid värve. Loomulikult ei sobi igale inimesele kõik värvid. Kuid see ei tähenda, et peab ainult must-valges käima. Proovi kirkamat värvi, mis paneb just Sinu eriliselt särama. Olivia armastab tähelepanu võita punase värviga.

9. Proovi maksiseelikut. Kuigi Olivia Palermol on kadedakstegevalt kaunis säärejooks, armastab naine siiski kanda ka maksiseelikuid. Maani seelikutes ja kleitides on miskit väga romantilist. 

10. Riku reegleid. Olivia Palermost on saanud moeikoon just reeglite rikkumise tõttu. Ta armastab eksperimenteerida ja kui teoorias näiteks kõlab pantrimuster miksituna lillemustriga halvasti, siis Olivia tõestas julgelt vastupidist. Eksperimenteeri mustritega, värvidega, armasta mängulist moodi, kõik tõsine on igav.

 

Vaata Olivia Palermo suurt stiiligaleriid!

 

Buduaar.ee