Kuidas valida oma mehele õige pesu?

Kuidas valida oma mehele õige pesu?

  Meestepesu ei ole juba ammu ainult mingi suvaline riidejupp, mida kanda on tülikas ja ebamugav ja mille peamine ülesanne oleks praktilist laadi ehk siis hoida pealisriideid puhtana. Tänapäeval on meestepesu tootmisest saanud eraldi tööstusharu, kus on esindatud sadu erinevaid brände ja mille disainimises ja trendide loomises löövad kaasa ka nimekad moedisainerid.   

Meestepesu ei ole juba ammu ainult mingi suvaline riidejupp, mida kanda on tülikas ja ebamugav ja mille peamine ülesanne oleks praktilist laadi ehk siis hoida pealisriideid puhtana.

Tänapäeval on meestepesu tootmisest saanud eraldi tööstusharu, kus on esindatud sadu erinevaid brände ja mille disainimises ja trendide loomises löövad kaasa ka nimekad moedisainerid. 

Meestepesul on kanda hoopis mitmekesisem roll – tõsta enesekindlust, arvestades füüsilist eripära, seda rõhutades, varjates või hoopis vormides. Hea pesu annab suurepärase enesetunde, aga seda ainult juhul, kui see on puhas, sobib kandja kehakujuga ja on õige suurusega.

Uuem suund meeste pesumoes on kindlasti madala värvliga aluspesu, seda eelkõige madala värvliga teksade tõttu, mille alt siis pesu paistma ei jääks.

Endliselt on moes värvid ja mustrid – triibud, ruudud, mummud ja rombid. Taas teeb ilma klassikaline valge pesu, minevikku on jäänud lotendavad, laia säärega bokserid.

Kindlasti pole kellelegi üllatuseks naistepesu maailmas populaarsed “push up” rinnahoidjad, kuid elevust  tekitab see, et vormivaid ja suurendavaid tooteid leiab ka meestepesu tootjatelt.

Üle kõige hindavad mehed aluspesu juures mugavust, seetõttu kasutatakse tootmises mitmeid uusi nahasõbralikke ja looduslikke materjale nagu bambuskiud ning banaanilehtedest saadav kiud.

Maailmas läbiviidud uuringud näitavad, et 62% meestest usub, et aluspesu on osa nende seksapiilsusest, kuid sellegipoolest ei pööra mehed pesule eriti tähelepanu. Hoopis vastupidi, selgub, et ainult vallalised ja iseseisvat elu elavad mehed valivad ja ostavad aluspesu endale ise. Noorukitele ostab sageli pesu ema ja kindlas partnerlussuhtes jäetakse ihule kõige lähemal oleva riietuseseme ostmine naise hooleks… 

Pesu ostmine jääb tavaliselt naiste kaela seetõttu, et mehed pole sageli just eriti altid poekülastajad, pealegi on valik meie kauplustes väga väike  ja seegi sageli peidetud naistepesu kuhjade vahele.

Õnneks on ajad muutumas ja abikäe ulatamas internet. Ka Eestis on avatud esimene meestepesu e-pood www.nambawan.ee. Tootevalik keskendub meestele, kes hoolitsevad oma väljanägemise eest, kes tahavad ja julgevad eristuda ning hindavad kõrgelt mugavust ja kvaliteeti. Ostlemine on tehtud e-poes nambawan.ee mugavaks ja turvaliseks. Kaup tuuakse koju või kontorisse kulleri poolt kätte ja tasuda tuleb alles kauba kättesaamisel.

Tootevalikust leiab klassikaks saanud boksereid ja briefe, kuid ka stringe, jockse ning ka meestele mõeldud “push up” mudeleid sellistelt tuntud kaubamärkidelt nagu CLEVER, PRIVATE STRUCTURE, SCHULTZ ja ANDREW CHRISTIAN

Mehele pesu ostes pane tähele:

– laia säärega bokserid on vanamoodsad ning muudavad jalad lühikeseks. Treenitud kehaga tuleks kanda hoopis lühema säärega aluspükse –      need toovad lihaselised jalad veelgi rohkem esile

– suurust valides vaata ka suuruste tabelit, tootjate lõikes võivad suurused erineda, vale suurus teeb pesu kandmise väga ebamugavaks

– arvesta mudeli valikul ka mehe maitse ja harjumustega, kuid ära unusta ka endale silmailu pakkuda, väikesed “üllatused ” näiteks värvi valikul mõjuvad värskendavalt ja tekitavad elevust

– kvaliteetne pesu arvestab alati kandja mugavusega, seetõttu võid julgelt proovida ja katsetada ka harjumuspäratuid mudeleid 

Tee mehe pesusahtlis väike inventuur ja tule ostlema!

www.nambawan.ee