Kuidas valmis Julia Robertsi jumestus filmis Eat Pray Love

Kuidas valmis Julia Robertsi jumestus filmis Eat Pray Love

Hollywoody näitleja Julia Roberts nägi filmis Eat Pary Love välja jumalikult kaunis ja loomulik. Filmi vaatajaile jäi mulje, et näitleja meiki ei kannagi – kui, siis minimaalselt. Just sellist jumestust paluti teha meigikunstnikul  Richard Dean´il . Vahel vajab loomuliku jumestuse tegemine ehk rohkemgi vaeva ja tooteid kui  klassikaline suitsusilm. Isegi meigipõhja tegemisel kasutati kolme erinevat tooni jumestuskreemi – ikka selleks, et kõik väga loomulik välja näeks.

Hollywoodi näitleja Julia Roberts nägi filmis “Eat Pray Love” välja jumalikult kaunis ja loomulik. Filmi vaatajaile jäi mulje, et näitleja meiki ei kannagi. Kui meigitud, siis minimaalselt. Just sellist jumestust paluti teha meigikunstnik Richard Dean’il. Vahel vajab loomuliku jumestuse tegemine ehk rohkemgi vaeva ja tooteid kui klassikaline suitsusilm. Isegi meigipõhja tegemisel kasutati kolme erinevat tooni jumestuskreemi – ikka selleks, et kõik väga loomulik välja näeks.

Nahahooldus: Astara Blue Flame Oil-Free Moisturizer or Astara Activated Antioxidant Infusion

Jumestuskreem: Make Up For Ever High Definition Foundation toon #160— kuldne beez (põskedele, ninaserval), #140—õrn beez (kulmud ja nina) ja #125—liivakarva (lõuajoon)

Peitekreem: Laura Mercier Secret Camouflage, toon SC-3

Puuder: Make Up For Ever High Definition Powder; T. LeClerc Pressed Powder, toon Abricot

Päikesepuuder: Lancôme Star Bronzer, toon  Bronze Lumière

Põsepuna: Lancôme Color Design Blush, toon Petticoat Pink on ball of cheeks; Korres Zea Mays Powder Blush, toon Pink (#16)

Lauvärv: Laura Mercier Eye Basics primer in Wheat; Lorac Eye Shadow in Nude

Lainer: Lancôme Le Stylo Waterproof Long Lasting Eyeliner, toon Café, hajutatud Alison Raffaele Soft Shadow, toon Bronze Shine.

Mari Ojasaar

Sarnased artiklid