Kus on internetis mugav ja soodne shopata?

36 kommentaari
Kus on internetis mugav ja soodne shopata?

Ostlemine Internetis on praegusel ajal tohutult populaarne ja seda põhjusega. Kaupa on mugav netilehel sirvida ja tellida ning mis peamine, seda kõike saab teha kodus puhates ja aega kokku hoides. Miks shopata Anttilas?

Ostlemine internetis on praegusel ajal tohutult populaarne ja seda põhjusega. Kaupa on mugav netilehel sirvida ja tellida ning mis peamine, seda kõike saab teha kodus puhates ja aega kokku hoides. Miks shopata Anttilas? Vastab Anttila.ee turundus- ja klienditeenindusjuht
Reta Lepp.

Anttila.ee on üks tuhandetest internetipoodidest, ometi eristub ta teistest oma pikaajalise müügiajaloo, kvaliteetse kauba ning vastutuleliku klienditeeninduse poolest.

Postimüügikaubamaja Anttila on usaldusväärsena turul olnud juba 20 aastat. Kogemusi on hulgim ning ostlejale on internetilehel kauba saamine tehtud imelihtsaks. Anttila.ee peamine prioriteet on alati olnud kliendi rahuololu, pakkudes vastu lojaalsust ja usaldusväärsust. Anttila.ee tootevalikus on esindatud rahvusvahelised, Soome ja ka Anttila enda brändid.

Tooted on lehel jagatud poodidesse, seejärel osakondadesse ning need omakorda tootegruppidesse. Kaubavalik on mitmekesine ja hinnad soodsad. Anttila.ee-s pakutav hõlmab moe- ja ilutooteid, laste-, spordi- ja kodusisustustooteid. Samuti on suur valik köögitehnikat, tööriistu, elektroonikatooteid, arvutikaupu, fototehnikat ja telefone. Olemas on muusikapood ning mängu- ja raamatuosakond.

Ostmine on lihtne ja turvaline. Oste saab sooritada ka kliendiks registreerimata, siis peab tellides sisestama enda kontakandmed. Teisalt on võimalik ostuprotsessi kiirendada end kliendiks registreerides ja valides kasutajatunnused. Maksta saab sularahas kauba kättesaamisel ning ka 20-päevase maksetähtajaga. Mis on peamine – Anttila võimaldab maksta ka järelmaksuga. Anttila poolt pakutav järelmaks on hetkel üks soodsamaid Eestis.

Nüüd on võimalus Anttila.ee-st ostetud kaup tellida otse koju – Eesti Posti kuller toob Sulle paki sobival ajal koju kätte!

Kui soovite tooteid sirvida paberkandjal, saate Anttila paberkataloogi tellida tasuta koju.

Osturetkele saad minna klikates siia: www.anttila.ee.

http://www.youtube.com/watch?v=NgljcJBRzvQ&feature=youtu.be