Kuulsa moemaja Yves Saint Laurent nimi muudetakse ära!

Kuulsa moemaja Yves Saint Laurent nimi muudetakse ära!

Yves Saint Laurent logo – omavahel põimunud tähed YSL on rohkem kui poole sajandiga tõusnud ikooni staatusesse. Ometi on moemaja loovjuht võtnud nõuks selle nime ära muuta. Nimelt eemaldatakse brändilt nimi Yves.     

Yves Saint Laurent logo – omavahel põimunud tähed YSL – on rohkem kui poole sajandiga tõusnud ikooni staatusesse. Ometi on moemaja loovjuht võtnud nõuks selle nime ära muuta. Nimelt eemaldatakse brändilt nimi Yves. 

 

Uus loovjuht Hedi Slimane teatas, et moemaja ready-to-wear kollektsioonid hakkavad nime Yves Saint Laurent asemel kandma uut nime Saint Laurent Paris (SLP). Uus nimi võetakse kasutusele kohe uusima kollektsiooni valmides. Esialgu jäävad endiselt kottidele, huulepulkadele ja kingadele YSL logod. Kuid pole kindel, et vana logo enam nii laialdaselt kasutatakse. 

Märtsist YSL-i tööle asunud loovjuht Hedi Slimane on teinud moemajas juba mitmeid suuri muutusi. 

Moemaja fännid aga ei ole uudisega rahul – on arvamus, et see solvab suurmeister Yves Saint Laurent’i, kes nägi vaeva, et luua suur impeerium, ning kelle nimi nüüd, kui teda pole, firmalt eemaldatakse. Yves Saint Laurent suri aastal 2008. 

 

Kuidas tundub lugejatele uus moemaja nimi Saint Laurent Paris?

Vaata galeriist “Yves Saint Laurent: Retrospective” näitust Denveri muuseumis, kus on näha moemaja parimad palad. 

 

Buduaar.ee