Kuulsused kannavad kunst- karusnahka

Kanada toll pidas eelmisel aastal kinni kulleri, kelle saadetiseks oli Rootsi kuninganna Silviale mõeldud luksuslik valge naaritsakasukas. Toll kahtlustas maksupettust, sest selline kasukas maksab vähemalt 20 000 dollarit.

Kanada toll pidas eelmisel aastal kinni kulleri, kelle saadetiseks oli Rootsi kuninganna Silviale mõeldud luksuslik valge naaritsakasukas. Toll kahtlustas maksupettust, sest selline kasukas maksab vähemalt 20 000 dollarit. Hiljem selgus, et tegu oli osavalt valmistatud kunstkarusnahkse kasukaga, mille hind oli vaid 499 dollarit.
Mitte kõik kuulsused ei arva, et karusnahk on luksuse sümbol ja seda peab  kandma iga endast lugupidav daam.


Rahvusvahelise loomakaitseorganisatsiooni PETA ridades on asunud võitlema mitmed maailmatuntud kuulsused, moeloojad ja kaubamärgid, kellel on ühine seisukoht: inimene ei tohiks piinata ja kasvatada loomi vaid selleks, et neilt vägivaldselt nahka nülgida! Viimati astus PETA eest välja tuntud modell Holly Madison, MTV naljamees Steve O, Pamela Andreson, Saksa pop-bänd No Angels, Alicia Silverstone, Joss Stone, Sophie Monk ja paljud teised. Kui hind pole argument, milline kasukas siiski valida – ehtne ja kallim või odavam ent loomasõbralikum? 
Loe rohkem kunstkarusnahast Buduaar Shoppingu talvenumbrist, mis jõuab müügile järgmisel nädalal.