Läätsed, mida võib hoida silmas ööpäevaringselt ja nii kuu aega järjest?

Läätsed, mida võib hoida silmas ööpäevaringselt ja nii kuu aega järjest?

Läätsed, mida saab silmas hoida ööpäevaringselt terve kuu? Jah, see on võimalik! Läbimurre silikonhüdrogeeli tehnoloogias annab meile ühe parima läätsede turul – Biofinity, milles on kombineeritud Aquaform materjali tehnoloogia ja arenenud uue läätse disain. Lahtiseletatuna on tegemist kahe komponendi ideaalse kooslusega.  

Läätsed, mida saab silmas hoida ööpäevaringselt terve kuu? Jah, see on võimalik!

Läbimurre silikonhüdrogeeli tehnoloogias annab meile ühe parima läätsede turul – Biofinity, milles on kombineeritud Aquaform materjali tehnoloogia ja arenenud uue läätse disain. Lahtiseletatuna on tegemist kahe komponendi ideaalse kooslusega.

Aquaform on CooperVisioni patenteeritud silikoonhüdrogeel materjali tehnoloogia, mis sisaldab unikaalset silikoon monomeeri, eesmärgiks on võimaldada hapnikul tõhusamalt edasi kanduda. Samuti tagab Aquaform tehnoloogia loomulikult märguva materjali, mis säilitab vee koguse läätses. Kokkuvõttes saadakse ainulaadne materjal, mille omadusteks on kõrge veesisaldus ning suur õhu läbilaskvus, mis on vähe muutuv ja mille pind märgub kergesti. Need omadused on olulised, kui on vajalik pikaajaliselt kanda kontaktläätsesid, et säilitada silma loomulik niiskus ja hapniku kättesaadavus.

Biofinity kontaktläätsesid on võimalik kasutada nii ööpäevaringselt terve kuu kui ka loomulikult päevaläätsedena. Seda, kui pikalt täpselt Biofinity läätsesid kasutada, teab juba kontaktläätsede kandja ise, CooperVision siin täpseid ettekirjutisi ei tee. Infot, kuidas läätsi korrektselt kasutada, leiad SIIT

Lisaks suurepärastele Biofinity kontaktläätsedele on Läätsed.com-s müügil ka kõik teised tuntumad ja paremad läätsed. Näiteks Acuvue Oasys, Air Optix Aqua, Pure Vision, BioLens jne. Samuti on väga suur värviliste kontaktläätsede valik, kust leiab igaüks endale sobiva värvuse ja omadustega kontaktläätsed! Läätsed.com e-poe valikust ei puudu ka hooldusvahendid ning kvaliteetsed Pilgrimi päikeseprillid!

Läätsed.com-s esindatud bärndid: CooperVision, Bausch & Lomb, Ciba Vision, Johnson & Johnson, Zeiss, Piiloset ja Novalens.

Läätsed.com-s on suurim kontaktläätsede valik Eestis! Meie eesmärgiks on pakkuda meeldivat ostukogemust, et läätsed jõuaksid Sinuni võimalikult kiirelt ja mugavalt!

www.läätsed.com