Laste lemmik Week End à la Mer

Laste lemmik Week End à la Mer

Lasteriiete kaubamärk Week-End a la Mer on 1998. a Lõuna-Prantsusmaal Canne’is prantsuse moedisainerite poolt loodud ettevõte. Inspiratsiooni on saadud klassikalisest meretemaatikast ja Prantsuse Riviera elustiilist. Meretemaatika on olnud moes läbi aegade ja omab kindlat kohta ka tänapäeva trendides, kuna merestiiliga kaasneb alati pisut salapära, luksust ning vabadusetunnet.

Meie kodu on rahulik ja kindel sadam – Blue Harbor.

Meile meeldib meri ja sellega kaasnev vabadusetunne.

Lasteriiete kaubamärk Week-End a la Mer on 1998. a Lõuna-Prantsusmaal Canne’is prantsuse moedisainerite poolt loodud ettevõte.

Inspiratsiooni on saadud klassikalisest meretemaatikast ja Prantsuse Riviera elustiilist. Meretemaatika on olnud moes läbi aegade ja omab kindlat kohta ka tänapäeva trendides, kuna merestiiliga kaasneb alati pisut salapära, luksust ning vabadusetunnet.

Toodete disainimisel ja  valmistamisel on disainerid arvestanud eelkõige laste mugavust ja riiete kvaliteeti. Kollektsiooni luues jälgitakse täiskasvanute viimaseid moetrende ja värvitoone, mis kohandatakse laste lõigetesse.

Kõik kasutatavad materjalid on pehmed, lapsesõbralikud ja mis peamine, lihtsalt hooldatavad. Palju on kasutatud aplikatsioone ja tikandeid, mis on allergiavabad ja lisavad riietele luksust. Merestiili puhul oleme harjunud nägema sini-valge-punase kombinatsioone, kuid tegelikult on Week-End a la Mer lasteriiete värvide valik palju laiem, lähtudes just aastaaegadest, nagu mere ääres tegema peab. Seetõttu võime sageli kohata sügiskollektsioonide puhul tumedamaid toone, nagu näiteks tumeroosat, lillat, sinist, pruuni jne.

Kõik Week-End a la Mer lasteriided on hästi omavahel kombineeritavad, mõjudes alati soliidselt. Valikust leiab riideid nii beebidele 0-23 kuud kui ka lastele 3-8 aastat.

Kuna iga laps on eriline, siis pakume oma kodulehel lihtsat võimalust toodete valiku tegemiseks – orientiiriks on ette antud nii kasv kui ka vanus.

Pakume mugavat ja turvalist võimalust tuntud prantsuse lasteriideid interneti teel tellida või meie kauplusest kohapealt osta.

Võta meiega ühendust, kui soovid saada edasimüüjaks või kui soovid soetada kvaliteetseid riideid oma lapsele.

http://www.blueharbor.ee/

Liitu ka meie Facebook lehega ning kuuled esimesena sooduspakkumistest ja uue kauba saabumisest. Liitu siin!

 

Tähelepanu!

Kui Sa soovid toodetega tutvuda, siis kutsume buduaarikaid juba sel nädalal, 8. oktoobril kella 11.00-st – 20.00-ni lasteriideid soodsama hinnaga ostma!

Kõik lasteriided vähemalt – 20% soodustusega!

Loe siit: http://buduaar.ee/Article/article/13165