Laura Kõrgemäe viimane iluost teeb naha meeldivalt pehmeks

19 kommentaari

Ilumaailmas nime teinud Laura Kõrgemäe välimus muutub aastatega aina paremaks. Temas tuleb esile kaunis naine, kelle iluostud on teadlikud ja hästi läbi mõeldud.

Ilumaailmas nime teinud Laura Kõrgemäe välimus muutub aastatega aina paremaks. Temas tuleb esile kaunis naine, kelle iluostud on teadlikud ja hästi läbi mõeldud.

Millist jumestuskreemi kasutad? Milline on Sinu lemmik?
Kasutan Yves Saint Laurent „Perfect touch“ jumestuskreemi, mis on ka läbi aegade mu lemmik. Sellel on väga hea ja värske lõhn ning see ei kata nägu paksu kihiga. Kuna kasutan jumestuskreemi enamasti vähe ja et pigem selleks, et silmaaluseid katta, on minu jaoks hästi oluline, et see sulanduks mu enda nahaga.  Väga head jumestuskreemid on veel ka Chanelil, mis püsivad ilusasti peal, ei jäta nägu laiguliseks ja mis annavad näole ilusa sära.

Millist ripsmetušši kasutad? Kas kannad kunstripsmeid?
Olen aastaid kasutanud Maybelline´i Volum´ Expressi. See annab ripsmetele piisavalt volüümi ja jätab nad ilusasti kaardu. Suvel kandsin ka ripsmepikendusi, seega polnud meikimine üldse vajalik. Ripsmepikendused on heaks väljapääsuks neile, kellel endal pikki ripsmeid pole, kuid mulle pole kunagi meeldinud, kui asjadega üle pingutatakse… Liiga pikad ripsmed tavaelus on ülepingutatud ja jätavad väga võltsi mulje.

Millist huuleläiget või huulepulka kasutad?
Viimasel ajal olen enda jaoks avastanud vaseliini, mida huultele panna. Huuled jäävad hästi pehmed ja külmaga ei lähe üldse katki. Suureks lemmikuks on mul ka Plump Potion huuleläiked, mis tekitavad huulel meeldiva kipitava tunde ja teevad need näiliselt suuremaks.

Millega lööd pidulikumal puhul meigi särama?
Vahel harva kasutan ka päikesepuudrit, lemmikuks on Artdeco päikesepuudrid, mis jätavad naha väga pehmeks ja ühtlaseks. Ka läikivad lainerid aitavad pidulikku meiki säravamaks muuta, viimase aja lemmikuks on mul saanud Victoria Secrets´i Beauty Rush litritega silmalainerid. Värvivalik on suur ja need püsivad kaua peal. Hind pole ka kallis, ainuke probleem on see, et meil Eestis neid ei müüda, küll aga leidub neid enamus lennujaamades, seega reisile minnes on alati võimalik endale ka väike kingitus teha.

Millist näokreemi kasutad?
Nivea tumesinises tuubis näokreem on mulle alati väga meeldinud. Eriti talvel, sest see on hästi rasvane ja kaitseb nägu kuivamise eest. Hommikuti kasutan silmade ümbruses Elizabeth Ardeni Good Morning Serum´it. See jätab meeldiva pehme tunde ja ei ärrita silmi.

Millist kehakreemi kasutad?
Swedish Beauty Endless Moisturaiser. See on hea lõhna ja kerge koostisega.

Milline on Sinu lemmik küünelakk?
Läbipaistev, kuna mu küüned on lühikesed ja läbipastev on piisavalt tagasihoidlik ja armas.

Millised on Sinu juuksehooldusvahendid?
Biolag´il on väga head niisutavad šampoonid ja palsamid. Juustessejäetavatest palsamitest meeldib mulle enim Gliss Kur´i sari, mis ei tee juukseid rasuseks ja annab neile ilusa läike ning ka kammida on kergem.

Milline oli Sinu viimane ilu-ost, kuidas rahule jäid?
Viimane iluost oli Elisabeth Ardeni Good Morning Serum. Kuna olen seda ennegi kasutanud ja talvel tuleb külmaga oma nahka veel rohkem kaitsta, oli see kindla peale minek. See on väga hea ja jätab naha meeldivalt pehmeks :)

Mari Ojasaar