Leia ilusad jõulukingid hinnaga ainult kuni 10 eurot!

Detsembrikuu on alati suur rõõmukuu, kus perekonnad ja sõbrad leiavad aega üksteisega koos olla ning rõõmustada vastastikku kaunite kingitustega. Seejuures on aga võimalik teha ilusaid ja südamlikke kingitusi ilma seejuures pangaarvet nullimata. Parimaid pakkumisi leiab loomulikult Buduaari turult!

Detsembrikuu on alati suur rõõmukuu, kus perekonnad ja sõbrad leiavad aega üksteisega koos olla ning rõõmustada vastastikku kaunite kingitustega. Seejuures on aga võimalik teha ilusaid ja südamlikke kingitusi ilma seejuures pangaarvet nullimata. Parimaid pakkumisi leiab loomulikult Buduaari turult!

On täiesti võimalik leida hea kingitus hinnaga kuni 10 eurot. Suurepärane kingiidee on alati raamat, sest raamatuid on kirjutatud kõigil võimalikel teemadel ja midagi huvitavat leidub kõigi jaoks. Naistele sobib kindlasti kinkida raamatuid, mis on romantilised, glamuursed või pisut isegi dramaatilised, suurepärane kingiidee on SEE raamat. või hoopiski SEE.  või SEE. Ka lastel võiks huvi raamatute vastu äratada juba varakult ning kingituseks sobiksid neile hästi raamatud, mille leiad SIIT. ja SIIT. Oma kallile kaaslasele võid aga kinkida erootilise raamatu, mis ta fantaasiad lendu viib. Näiteks SELLE.

Levinud kingitus kaaslasele on aga lõhnaõli, mida Buduaari turult leiab ka üllatavalt heade hindadega. Vaata näiteks SIIA. Naistele teadupärast meeldivad ka säravad ehted ning neid kinkides ei saa alt minna! Vaata näiteks kaunist kaelaketti SIIT. ja imeilusat kõrvarõngapaari SIIT. Hea idee on ka käsitööna valmistatud ehete kinkimine. Selliseid leiab näiteks SIIT. Samuti võib kinkida tuntud firmade ehteid, näiteks imelised tuntud brändi kõrvarõngad leiad SIIT. , ja ühegi naisterahva süda ei jää külmaks sillerdavate ja säravate Swarovski kivide juures – neid leiab SIIT. ja komplekti täiustamiseks kaelaketi leiab SIIT. Ka võib leida ühe ehtekomplekti näiteks SIIT.

Naistele on ikka ja alati vajalikud meigitarbed. Kui ei oska õigeid meigitoone valida, võib ju ka kinkida meigipintsleid, mis naistele sama tarvilikud ja olulised. Pintslite komplekte leiab näiteks SIIT. ja SIIT.

Lisaks ei lähe kingitusega alt, kui oma kallile preilile kinkida kaunis ridikül, näite leiab SIIT. , või mõni suurepärase lõhnaga kehakreem, heaks soovituseks on The Body Shopi valik, ühe hea vaarikalõhnalise kehakreemi leiab ka SIIT.

Riideid on alati riskantne kinkida, kuid kui oled kindel, et tunned oma kaaslase maitset ja suurusnumbreid, siis võib julgelt proovida. Talvisel ajal võib kinkida ju meie kliimas nii vajalikke sooje rõivaid, näiteks SEE. Oma partneriga võib alati kinkida vastastikku ka pesu, mida meeldib kallima seljas vaadata. Tuntud firma pesu on leida naistele SIIT. ja meestele SIIT.  Lastele võib aga pakki panna armsaid jalanõusid, kuna neid on alati vaja, näiteks sellised armsad papud nagu SIIN. Lastele ei meeldi mitte ainult hirmkallid iPadid ja iPodid, vaid nad fännavad ka Hello Kitty asju, mis on riiete, mänguasjade, kellade jms. kujul. Terve komplekti leiab näiteks SIIT.

Hea kingitus ei pea alati olema praktiline – mõnikord võib see olla seotud ka lihtsalt emotsiooniga. Idee siit jõuludeks ja aastavahetuse pidustusteks: kingi sõpradele näiteks Veneetsia maskide komplekt ja korraldage aastavahetusel suur maskiball, mis kindlasti tekitab palju emotsioone ja jääb meelde veel pikaks ajaks! Veneetsia maske leiad SIIT.

 

Kaunist kingituste ostlemist!

Buduaar.ee