,,Lemmik 2012’’ võitjad selguvad juba sellel neljapäeval Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas!

,,Lemmik 2012’’ võitjad selguvad juba sellel neljapäeval Tallinna Kaubamaja Ilumaailmas!

Kõik Buduaari sõbrad ja ilugurmaanid, kes osalesid Lemmik 2012 rahvahääletusel ja tahavad osa saada Eesti parimate ilutoodete väljakuulutamisest, on oodatud juba sellel neljapäeval Tallinna Kaubamaja Ilumaailma, et osa saada aasta suurimast ilutoodete, spaa ja ilusalongi kroonimistseremooniast.

Kõik Buduaari sõbrad ja ilugurmaanid, kes osalesid “Lemmik 2012” rahva-hääletusel ja tahavad osa saada Eesti parimate ilutoodete väljakuulutami-sest, on oodatud juba sellel neljapäe-val Tallinna Kaubamaja Ilumaailma, et osa saada aasta suurimast ilutoodete, spaa ja ilusalongi kroonimistseremoo-niast.

,,Lemmik 2012’’ tooteid, parimat ilusalongi ja spaad krooniv üritus toimub Kaubamaja Ilumaailmas 9. veeburaril kell 17.00-20.00, kus kell 17.30 kuulutatakse välja võitjad, kellele antakse üle diplomid ja Buduaari tunnustusmärgid.

Samas leiab aset ka mõnus ostuõhtu meelelahutusprogrammiga, kus üllatus-esinejana astub üles Uku Suviste ning külalisi kostitavad kooreliköör Amarula Cream Liquer ning Reval Kondiitri maiustused. Meelolumuusikat mängib DJ Nechajev.

Kõikide “Buduaari lemmik 2012“ tiitliga pärjatud toodetega saab sel õhtul ka tutvust teha ning soetada võidutooteid 10% soodsamalt, millele lisandub veel Partnerkaardi soodustus.

Ürituse ülevaadet ja võitjate nimekirja näed peagi Buduaari veebilehel ja ajakirjas.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid