Selle talve sukatrendid! Vaata Levante galeriid

21 kommentaar
Selle talve sukatrendid! Vaata Levante galeriid

Levante annab ülevaate uutest sukatrendidest, mis on saanud sel hooajal uuendusi lisaks värvile ja mustrile ka materjali, koostise ja kasutusvõimaluste osas.

Levante annab ülevaate uutest sukatrendidest, mis on saanud sel hooajal uuendusi lisaks värvile ja mustrile ka materjali, koostise ja kasutusvõimaluste osas. Itaalias valmistatud laia valikut Levante sukatooteid müüakse Eestis juba alates 1995. aastast.

Taas võib sukariiulitelt leida uues värvigammas Levante uuenduslikke kahepoolseid sukkpükse, mille erivärvilisi pooli kandes näed iga päev välja värske ja eriline.

 

Talvehooaja oodatud uudiseks on Levante eriti paksud – lausa 250 DEN (95% polüestrit, 5% elastaani) mustad pealt siledad sukkpüksid, mille sees on pehme soojahoidev kiht. Tegemist on Levante valiku kõige paksemate sukapükstega.

Levante moekollektsioonis on lai valik disainsukki erinevateks puhkudeks. Esmakordselt on sel hooajal kollektsioonis ka villa ja puuvilla sisaldavaid sukkpükse. Moekollektsiooni sukad ja sukkpüksid sobivad hästi ka jõuluvana kotti või pidulikult glamuurseks kingituseks iseendale.

Vaata allolevat galeriid. 

Levante sukad on müügil internetipoes Siidisukk.ee, Tallinna ja Tartu kaubamajas, Järve, Kadaka, Pirita, Torupilli Selveris, Prismades, Tallinna Westmani äris, Saaremaa Kaubamajas, Viljandi Kaubamajas, Tartu Elena pesupoes, Põlva kaubamajas, Võru Kaubamajas, Kohtla-Järve kaupluses Sandra jt hästivarustatud kauplustes.

Vasta allolevale küsimustikule õigesti ja sul on võimalus võita Levante uue kollektsiooni sukapüksid. Võitja loosime välja 23. detsembril.

Võitjaks on Marilin. Palju õnne! Levante kingib Marilinile- Palmiku-triibureaga mustad puuvillasisaldusega sukkpüksid ning mängu peategelaseks olnud soojad sukkpüksid. Buduaar võtab võitjaga ühendust.

Võta osa ka Levante meeleolukast maitsekate jalagade fotomängust SIIT

Sarnased artiklid