Liitu Maybelline New York Facebookiga ja võida trendikas Colorama Polka Dots küünelakikomplekt!

Liitu Maybelline New York Facebookiga ja võida trendikas Colorama Polka Dots küünelakikomplekt!

Colorama Polka Dots ilmutab küüntele mummumaagia! Liitu Maybelline New York Eestis Facebooki lehega ning VÕIDA!

Colorama Polka Dots ilmutab küüntele mummumaagia!

Mummud on kindlasti üks hooaja kuumimaid trende. Moelavadel näitasid seda lustakat mustrit nii Marc Jacobs, Chanel, Diane von Furstenberg, Lacoste kui ka Rachel Zoe, kes kõik andsid teada-tuntud prindile modernse töötluse. Kui minevikus pakuti mumme, mis olid nii suuruselt, kujult kui ka värvilt identsed, siis nüüd on trendi võtmeks miksimine ja kombineerimine. Näiteks suurte mustade mummudega kaetud topp sobitatakse tumeda seelikuga, millel tagasihoidlik valge mummumuster.  Värske look on julge ning väga sobiv Maybelline New Yorkile.

New Yorgi Mercedes-Benz Fashion Weeki meigi- ning maniküürisponsorina on Maybelline New York´il hea meel tutvustada unikaalset küünelakisarja, mis on ideaalne kaaslane mummutrendile. Küünelaki Colorama Polka Dots innovatiivse koostise abil lood hetkega ning ilma vaevata mummulist küünekunsti. Kirka tooniga baasvärvi sisse on segatud kolme erineva suurusega mustad ja valged osakesed, mis küüntele kandes tekitavad kauni mummumustri.

Vali viie mummulise tooni vahel:

199 Chalk Dust – must, valge ja täpid kõikjal

200 Rain Forest Canopy – julge, smaragdroheline polka dot look

202 Crashing Waves – ilus, rahulik ookean täpilise sügavusega

201 Speckled Pink – täpid roosilise hoiakuga

198 Shooting Stars – just nagu romantiliselt täpiline  öine taevas

Liitu Maybelline New York Eestis Facebooki lehega, leia sealt Polka Dots kampaaniapilt ning kirjuta selle alla kommentaar, milline on sinu lemmik Polka Dotsi toon (värvivaliku leiad Buduaari artiklist)

VASTA ja VÕID VÕITA ühe viiest Colorama Polka Dots küünelakikomplektist, mis sisaldab kõiki Polka Dots toone ning innovatiivset Express Remover küünelakieemaldajat! Mäng kestab 17-31.07.2013

Võitjatega võetakse ühendust!