Loe, kes on evian® aasta 2014 disainpudeli kujundajaks!

Loe, kes on evian® aasta 2014 disainpudeli kujundajaks!

Puhas looduslik vesi on muutumas maailmas üha haruldasemaks ja väärtuslikumaks, ning just sellepärast on evian® alates 2008. aastast kaasanud maailmakuulsad moedisainerid, et seda  sõnumit  viia võimalikult paljude inimesteni. Koostöös moedisaineritega annab evian® juba kuues aasta järjest novembris välja limiteeritud koguse kauni disaini ja puhta Prantsuse allikaveega eripudeli.

Puhas looduslik vesi on muutumas maailmas üha haruldasemaks ja väärtuslikumaks, ning just sellepärast on evian® alates 2008. aastast kaasanud hinnatud moeloojaid, et seda sõnumit võimalikult paljude inimesteni viia. Koostöös moedisaineritega annab evian® juba kuues aasta järjest välja limiteeritud koguse kauni disaini ja puhta Prantsuse Alpide mineraalveega täidetud eripudeli.

Eelmisel aastal disainis evian®-i aastalõpupudeli  Diane von Furstenberg ning  varasematel aastatel on puhta vee sõnumit toetanud sellised moemaailma tipud nagu Andre Courréges, Jean Paul Gaultier, Christian Lacroix, Paul Smith ja Issey Miyake. 2014. aasta erikollektsiooni klaaspudeli kujundajaks on Elie Saab, kelle looming iseloomustab mõlema kaubamärgi eheda ja puhta disaini püüdlusi.

Liibanonis sündinud moekunstniku Elie Saabi kirg moekunsti vastu avaldus juba lapseeas ja oma biograafias on ta märkinud, et tema õed kandsid uhkusega oma 9aastase venna disainitud kleite. Kleidid olid niivõrd pilkupüüdvad, et enne täisealiseks saamist teenis Elie Saab oma loominguga kogu ümbruskonnas juba märkimisväärse kapitali.

Uhked pitsilised kangad ja elegants on märksõnad, mis seostuvad moekunstnik Elie Saabi loominguga ja ilmselt just seetõttu armastavad filminäitlejad punase vaiba galadel ja kuninglikust soost pruudid oma pulmas kanda just Elie Saabi loomingut. Kui soovid tema loominguga tutvuda, siis vaata allolevat videot.

Sel aastal ühinevad need kaks kaubamärki ühise keskse ideega, milleks on puhtus. Pudel on kaunistatud Elie Saabile iseloomuliku pitsimustriga. See tuletab meelde naiselikku ja elegantset disaini, mis on brändi kollektsioonides väärikalt esile tõstetud. Habrast valget pitsi on kasutatud ülima täpsusega, lisades elegantsust pudeli silueti puhtale joonele. Lõpptulemus sümboliseerib täiuslikku meisterlikkust ja rafineeritust, mille poolest on tuntud nii Elie Saab kui ka evian®.

evian® ELIE SAAB 75 cl suurune pudel jõuab müügile alates november 2013. Eestist leiad selle eksklusiivse toote parimatest valitud kauplustest ja restoranidest. Lisainfo www.facebook.com/evianeesti
 

 

PUHTUS
evian® sai alguse Prantsuse Alpide südamest. Mitme tuhande aasta vanust ainulaadset looduskaitse all olevat ala ümbritsevad mäed ja liustikud.
Teekond, mida kaitsevad läbitungimatud kaljud, kestab 15 aastat, mille jooksul saab evian® vesi ainulaadse ja püsiva mineraalirikka koostise.
Liustike liivas looduslikult filtreeritud evian® vesi tungib pinnale niisama puhtana, kui ta on looduse poolt loodud.

DISAIN
Loomuliku andega disainer Elie Saab on endale nime teinud ajatute elegantsete kleitidega, mis ülistavad naiselikku siluetti.
Iga rõivaese, mille loomisel on kasutatud kõige peenemaid kangaid ja keerukaid kaunistusi, on üleva ilu meistriteos.
Elie Saabi habras pits ja evian® elegantse pudeli siluett loovad koos ühise kujutluse puhtusest.

 

evian® annab Buduaari lugejatele võimaluse endalegi võita see kaunis disainpudel. Auhinnaks on kinkekarp, mis sisaldab Elie Saabi evian® veepudelit, kahte ilusa disainiga klaasi ja mälupulka.  Mängust saab osa võtta SIIN

Krista Maldur