Loe, mida arvasid buduaarikad, kes olid Dimi uuendusliku pesu testijad!

Loe, mida arvasid buduaarikad, kes olid Dimi uuendusliku pesu testijad!

Suve hakul viisime koostöös Dimi uuendusliku pesu maaletooja Abestockiga läbi ühe toreda testitiimi värbamise, et testida ka Eesti naiste hulgas uusi Dim innovatiivseid tooteid. Nimelt jagasime Buduaari veebis soovijate vahel välja 4 paari legging-pikkuses ja 4 paari bermuda-pikkuses Diams salendavaid retuuse (väärtus poes 25-30 eurot) ning 2 komplekti Beauty Lift pesu (rinnahoidja ja püksid – väärtus poes umbes 60 eurot).

Suve hakul viisime koostöös Dimi uuendusliku pesu maaletooja Abestockiga läbi ühe toreda testitiimi värbamise, et testida ka Eesti naiste hulgas uusi Dim innovatiivseid tooteid. Nimelt jagasime Buduaari veebis soovijate vahel välja 4 paari legging-pikkuses ja 4 paari bermuda-pikkuses Diams salendavaid retuuse (väärtus poes 25-30 eurot) ning 2 komplekti Beauty Lift pesu (rinnahoidja ja püksid – väärtus poes umbes 60 eurot).

Vaata eelmist üleskutset siit.  DIM töötas välja rea innovatiivseid tooteid, mis on Euroopa laborites häid testitulemusi näidanud. Järgnevalt kokkuvõte salendavate retuuside ja toetava-vormiva rinnahoidja testijatelt. Enamus testijaid usuvad DIAMS retuusidesse, Beauty Lift rinnahoidjal kiitev tagasiside.

DIAMS salendavad retuusid
Sõltumatu Euroopa labori poolt 2011. aastal läbi viidud testis kandis 24 naist DIAMS retuuse 28 päeva jooksul vähemalt 8 tundi päevas. Suurim ümbermõõdukadu saavutati summeeritult puusadelt -2,2 cm, reitelt -3,5 cm ja põlveümbrusest -2 cm. Meie testijad nii ranget graafikut ei jälginud, vaid kandsid retuuse nii, nagu neile sobis. Võime rõõmustada – enamus testijaid jäi retuusidega rahule:

“Retuusid tulemuse annavad, kui varem oli nahk kohe väga krobeline, siis nüüd juba palju siledam, aga sentimeetreid pole just suurt vähendanud – enne puus 104 cm ja nüüd 103 cm. Igati positiivse tulemuse andsid, mina jäin tulemusega rahule, kuigi lootsin suuremat sentimeetrite kadu, aga siledam nahk juba suur võit.”

“Dimi retuusid olid mulle heaks abimeheks. Mul, kes ma sain jaanuaris esmakordselt emaks, aitasid need kenasti kõik pehme kiiresti trimmi saada. Selline hea abimees kõigile, kel  puusadel või kõhul pehmust. Ma ei oska küll öelda, kui suurt rolli mängisid just need retuusid, kuid püksisuurus numbri võrra väiksem.”

“Mina enda puhul  lubatud suuri muutusi ei näinud, kuid sentimeeter kuni poolteist kadus puusadelt ja reitelt tõesti.  Suviti on küll kõigil liikumist rohkem, kuid siiski tahan uskuda, et selle osa võin retuuside arvele kirjutada.”

“Minu kehakaal on langenud ja arvan, et abiks on olnud ka retuusid. Tselluliidi osas ma suuri muutusi ei ole märganud, sest mul seda väga palju ei ole ka. 
Kokkuvõtteks igal juhul kannan neid alati, kui sportima lähen, ja sisemuses usun nende toimesse.”

“Kuigi tselluliidiga suuri probleeme ei ole, pole vist ühtegi naist, kes sellest täiesti pääsenud oleks. Sentimeetrite kadumisest märgatavam oligi minu jaoks see, et nahk muutus mõnusalt siidisemaks ja nn. apelsinikoore nahk nägi oluliselt siledam välja.”

“Talviste ilmadega iga päev jalas. Pole välja veninud, pole katki läinud. Väga head retuusid! Soovitan.”

Mõni testija jäi siiski skeptiliseks:

“Kahjuks püsivat salendavat mõju, mis kestaks ka ilma püksteta, ei ole märganud.”

“Minu puhul ei olnud erilist muutust näha, pigem olen suvega juurde võtnud ja eks istuv töö on ka oma panuse andnud. Eks proovin talvel uuesti, siis suusapükste all ideaalne retuuse kanda.”

Tekkisid küsimused, millal ja missuguse riietuse juurde oleks salendavaid retuuse kõige mugavam kanda:

“Kui need jalga panna, siis on neil kohene visuaalne salendav mõju, sellepärast sobivad need vähemalt põlvedeni ulatuva liibuva seeliku või kitsamate pükste all.”

“Nad on ikka suht õhukesed ja paistavad läbi, nii et ainult nende retuuside väel just spordirajale ei lähe, aga teiste pükste alla saab täitsa edukalt panna.”

“Kandsin retuuse põhiliselt suvel jahedamate ilmadega teksade, pikemate pükste või siis ka tennisetrennis retuuside all. Viimane oli parajaks katsumuseks, kuna jube palav hakkas.”

“Retuusid olid sellise tobeda pikkusega, et pea võimatu oli neid kanda. Kui proovisin püste all kanda, siis rullus retuusi säär ülesse ja hakkas soonima, rulluisu pükste alla jäid nad pikaks. Maksikleidiga oli normaalne, aga kui palju kleite see suvi üldse kanda sai…  Et oma 8 h kuidagimoodi täis saada, siis hakkasin retuusidega hoopis magama.”

Negatiivse poole pealt tekitasid retuusid mõnel testijal kihelust. Samas aga tunduvad need üldiselt mugavad:

“Mulle testitavad retuusid väga meelidivad just seetõttu, et tegemist on justkui tavaliste retuusidega, mida võib edukalt kui sukapükse kanda. Võrdlen tootega, mida olen ostnud palju aastaid tagasi ja millel pidi ka olema tselluliiti vähendav mõju. Need olid jäigad ning treeningpükste all kandes oli märgata, et topeltriietus on seljas. Samuti ajasid need püksid hirmasti higistama ja see oli ebameeldiv. Dimi retuusidega nahk hingab ja need on väga mugavad.”

“Kandes oli mõnus vormiv tunne, kuid mitte üleliia ahistav, mida olen kogenud teiste vormivate ja lifting toodete puhul. Kindlasti peaks ära mainima, et nad on tohutult mugavad ja mõnusast materjalist. Juba ainuüksi mõte, et kannad neid, vormivad sind enda arvates cm-eid peenemaks – vähemalt tunne on selline.”

Beauty Lift rinnahoidja
Tõstva ja toestava rinnahoidja reklaamlause põhjal võib sellest uuenduslikust tootest loota loomulikku modelleerivat efekti. Ka testijatel on Beauty Lifti kohta kiidusõnu öelda:

“Olen Dimi pesuga väga rahul. Nii püksid kui rinnahoidja on ääretult mugavad: kuskilt ei sooni ja neid on vaevu seljas tunda. Töötasin suvel klienditeenindajana ja kleidi alla sobisid rinnahoidjad ideaalselt – 16 tundi Dimi rinnahoidjaga on palju meeldivam kui tavalise rinnahoidjaga, mis vajab pidevalt sättimist.“
 

Ainsa miinusena toob üks testija välja rinnahoidja paelad: “… laiad on küll mugavad, aga nad paistavad maika ja topi alt inetult välja”.

Kokkuvõttes võib järeldada, et  vormivatest toodetest on kasu. Tõenäoliselt on kasu alati kõige suurem siis, kui inimene ise hea vormi nimel erinevaid üksteist toetavaid tegevusi ette võtab – salendavad retuusid on aktiivse ja enda eest hoolitseva naise terviseprogrammi ühe komponendina täiesti omal kohal.

Meeldetuletuseks toodete kohta:

Diams salendavad retuusid
Retuusidel on trimmiv ja tselluliidivastane efekt tänu kangasse kootud soojust aktiveerivatele acti-mineral keraamilistele mikrokapslitele, mis masseerides kiirendavad ainevahetust ja vereringet. Mikrokapslid imavad kehaga kontakti sattudes endasse kehasoojuse ning saadavad tagasi infrapunakiiri. Selline pidev massaaž stimuleerib raku sünteesi- ning lagundamisprotsesse: toksiinid  väljuvad kehast, tselluliit väheneb nähtavalt ja pidevalt.

Beauty Lift rinnahoidja
Mugavast, pehmest mikrofiibrist uuenduslik Beauty Lift rinnahoidja on riiete all täiesti nähtamatu. Tänu unikaalsele materjalile ja tehnoloogiale tõstab, toestab ja modelleerib see rindu väga loomulikul moel, vastandudes seega tihti ebamugavale ja ebaloomulikuna mõjuvale push-up tehnoloogiale. Reklaamlause ütleb naljaga pooleks, et Beauty Lift rinnahoidjaga on su rinnad nagu 20-aastasel.

Diams retuusid on müügil (mudelid valikuliselt):

Tallinna Kaubamaja
Haapsalu Linette
Saaremaa Kaubamaja
Türi Kaubamaja
Paide Kaubamaja
Rakvere Biore Tervisestuudio
Tartu Linette
Võru Kaubamaja,
Põlva Kaubakeskus
Jõgeva MÜ Kaubahall
Viljandi Linette. Beauty Lift pesu on müügil: Järve, Kadaka, Pirita, Torupilli Selver, Viljandi TÜ Kaubamaja jt.

DIM toodete hulgimüük: AS Abestock, abestock.ee