Luksuslik, tunnetuslik, teaduslik juuksehooldus

25 kommentaari
Luksuslik, tunnetuslik, teaduslik juuksehooldus

Kitoko professionaalse juuksehooldussüsteemi tooted on täielikult sulfaadi- ja parabeenivabad ega sisalda vahasid või mineraalõlisid. Seetõttu on Kitoko tooted juuste ja naha vastu väga õrnad.

Tihti arvatakse, et juuksed saavad puhtaks ainult siis, kui šampoon korralikult vahutab. Tegu on levinud valearusaamaga. Vahu tekitamiseks kasutatav kemikaal eemaldab küll mustuse ja rasu nii peanaha pinnalt kui ka juustest, aga muu hulgas kahjustab see ka looduslikku kaitsekihti ning muudab naha ja juuksed kuivaks, mille tulemusena muutub juus elutuks ja tuhmiks. Samuti ärritab see peanahka.

Ohtlikud lisaained

Vahu tekke taga on peamiselt kaks väga kahjulikku lisaainet – naatrium laureetsulfaat (ingl Sodium Laureth Sulphate, edaspidi SLES) ja naatrium laurüllsulfaat (ingl Sodium Lauryl Sulphate, edaspidi SLS). Uuringud on näidanud, et kõnealused karmitoimelised kemikaalid imenduvad kergesti läbi naha, suundudes otse inimese vereringesse, kus võivad püsida väga kaua. Sinna sattununa võivad SLES ja SLS tekitada kahjustusi silmadele või põhjustada kurguärritust ja köha (nn kuiv kurk), peavalu, iiveldust ja oksendamist, halvemal juhul isegi kahjustada südant, maksa ja aju. Seega võiks iga endast ja oma lähedastest lugupidav inimene poest-salongist šampoone, seepe, hambapastat ning teisi rikkalikult vahutavaid tooteid ostes nende ainete sisaldust kontrollida. Kuigi SLESi ja SLSi sisaldavaid tooteid reklaamitakse sageli fraasidega “terved ja säravad juuksed“ või “puhas ja sile nahk“, põhjustavad mõlemad muu hulgas otsest kahju karvanääpsudele (mis võib olla kiilanemise põhjuseks) ja nahale. Tihtilugu on just need ained kõõma, kiiresti rasvuvate juuste, lõhenenud juukseotste ja kestendava kuiva naha põhjuseks.

Mis aitab juukseid kaitsta?
Juus on äärmiselt õrn, tundlik ja vastuvõtlik kõige ümbritseva suhtes. Saastatus, kemikaalid, kliima ja ohtlikud UV-kiired kahjustavad meid kõiki. Vältimatult võtavad need juustelt ja nahalt oma lõivu, pannes juuksestruktuuri keemilisi sidemeid katkema. See vähendab juuste elastsust ja painduvust. Seda ohtlikku toimet tuntakse vabade radikaalide kahjustuse nime all ning see põhjustab meie keha ja juuste vastuvõtlikkust vananemisele ja süvenevatele kahjustustele.
Elektronaktseptori tehnoloogia (ingl Electron Acceptor Technology) on parim lahendus – see ainulaadne antioksüdantide segu astub vastu vabadele radikaalidele, ennetab juuksestruktuuri kahjustusi ja aitab sinu juuste ilu maksimumini viia.

Kitoko juuksehooldussari
Kitoko professionaalse juuksehooldussüsteemi tooted on täielikult sulfaadi- ja parabeenivabad ega sisalda vahasid või mineraalõlisid. Seetõttu on Kitoko tooted juuste ja naha vastu väga õrnad.
Kitoko professionaalse juuksehooldussüsteemi puhastustooted baseeruvad kookosõlist (ingl Sodium Cocoyl Isethionate) tuletatud koostisainel ja on seega juuste, naha ja silmade vastu õrnad. Kreemine vaht puhastab juukseid sügavuti ning kaitseb värvitud juukseid juuksevärvi tuhmiks muumata. Kitoko professionaalse juuksehooldussüsteemi puhastustooted on biolagunevad – seega on tooted õrnad ka keskkonnale.

Looduslik hooldus
Inspireerituna Aafrika looduse saadustest, pakuvad Kitoko professionaalsed juuksehooldustooted teile õrna, tunnetusliku kogemuse ja teraapilise lähenemise teie igapäevasele juuksehooldusele. Seda täna, homme ja alati. Kitoko tooted sisaldavad ainulaadseid naturaalsete Aafrika taimeekstraktide segusid, mille on välja valinud Kitoko tootearenduskeemikud. Valiku tegemisel hindasid nad taimeekstraktide noorendavaid ja kosutavaid toimeid. Nii tagatakse unistuslikult terved ja ilusad juuksed. Kombineerituna unikaalse elektronaktseptori tehnoloogia ja ülihellade, sulfaadivabade puhastusainetega, muudab Kitoko professionaalne juuksehooldussüsteem juuksed justkui täiesti uueks.

Sarjal on neli erinevat hoolitsust juustele ning ka erihoolitsused.