Mango Shopping Night Tallinnas ja Tartus! Võida V.I.P loos!

57 kommentaari
Mango Shopping Night Tallinnas ja Tartus! Võida V.I.P loos!

Selle suve säravaim naine! Mango ja Buduaar kutsuvad Sind Mango 6. mail Tallinna ja 7. mail Tartusse ostupeole! See on OODATUD päev, mil  Mango annab kolmeks tunniks kõikidelt uutelt suvekaupadelt -30% hinnast alla.

Selle suve säravaim naine! Mango ja Buduaar kutsuvad Sind 6. mail Tallinna ja 7. mail Tartusse ostupeole! See on OODATUD päev, mil  Mango annab kolmeks tunniks kõigilt uutelt suvekaupadelt -30% hinnast alla.

Kõigil Lõuna-Eesti moemaanidel on sel aastal võimalik Mango ostupeost oma kodule lähemal osa võtta. Seekord leiab see meeleolukas ostuüritus aset Tartu Tasku Keskuses. Mango Shopping Night on tõeline ostupidu, kus on kohal iluprofid, särav stilist Ženja Fokin, Max Factori meigikunstnikud ja juuksurid, kes kõik jagavad teile tasuta nõuandeid ning pakuvad ka iluabi. Mangost väljudes võid otse peole suunduda.

Mango Shopping Night on sel aastal kahes Eesti moepealinnas –  6. mail kell 21.00-00.00 Viru keskuse Mangos Tallinnas ja  7. mail kell 18.00-21.00 Tasku Keskuse Mangos Tartus.

Registreeri ning võida endale ja oma sõbrannale V.I.P. sessioon.

Kõik, kes  end eelnevalt registreerinud, osalevad loosimises, mille võitjatele kuulub kõik järgnev: Ženja Fokin riietab teid suvel erinevatesse lookidesse, Max Factori meigikusntnik teeb teile trendimeigi, Tallinnas sätib teie soengut Goldwelli juukur ja Tartus Võru Salonboutique juuksur. Lisaks valmib Buduaari fotograafi kaamera läbi võitjatest moeseeria veebiväljaandele www.buduaar.ee ning teie stiiligalerii suvel ilmuvale ajakirjale Buduaar Shopping.  

Mango kingib neljale võitjale kinkekaardi, mille väärtuseks on 1500 krooni krediiti. Õnneliku V.I.P kingikotist leiab  
Buduaari aastatellimuse, 50 ml Halloween Kiss SEXY suvelõhna, Kalevi kommikarpe ja Hispaania veine Dunkrilt.

Registreeri end SIIN ja võida oma sõbrannale  suur kingikott  ja V.I.P treatment ning Sinust saab selle suve säravaim naine!

Kauplustes on mõnus muusika ning shoppamise vahepeal saate nautida Kalevi Praliné juustukoogi maitsega, vahvlitükkidega ja šokolaadikreemi maitsega pralineekompvekke. Dunker kostitab teid päikselise Hispaania veinidega ning loob nauditava meeleolu läbi joovastava Gran Castillo maitse. Need kes soovivad alkoholivaba veini, saavad klaasikese maailmakuulsa veinitootja Miguel Torrese 0,5 % alkoholisisaldusega veiniga. See vein saab selle suve hitiks, sest seal on poole vähem kaloreid kui valges veinis.

Ostuga saavad kiireimad endale Mango suvemoe kojuviimiseks stiilse riidekoti, milles üllatusena sees seksika suvelõhna Halloween Kiss SEXY lõhnaproov.

Head loosiõnne ja kohtumiseni Mangos!

Võitjad loosivad Mango kaupluste juhatajad välja  5. mai pealelõunal.