Mango VIP võitjate fotosessioonid

6. ja 7. mail Tallinna ja Tartu Mango poodides toimunud suurel ostupeol oli tore näha palju moodsaid naisi endale uut  kevad-suvist moekaupa ostmas.

6. ja 7. mail Tallinna ja Tartu Mango poodides toimunud suurel ostupeol soetasid moodsad naised endale uut kevad-suvist moodi 30protsendilise allahindlusega. Kõik, kes Mango Shopping Nighti külastasid, märkasid kindlasti ka poes stilist Ženja Fokinit ringi tuiskamas. Tema ülesandeks oli seekord  Mango ja Buduaari  VIP sessiooni võitjaid stiliseerida ja neile selle suve tarvis uusi looke luua. Ženja, keda jagus ka kõikide teiste shoppajate tarvis, põhirõhuks oli komplektide kokkusobitamisel seksikus. Kes võitsid selle ahvatleva peaauhinna ja mis see auhind endas sisaldas? 

Mango kaupluste juhatajad andsid 5. mai pealelõunal teada oma võidunumbrid vahemikust 1st kuni 1317 ni. (Just niipalju inimesi registreerisid end auhinnamängu). 
Võitjateks osutus number 17, kelleks oli Keilas elav Aili Puss-Larsen, ja number 629, kelleks oli Tartus resideeruv Krista Tamm. Võitjatel oli võimalus üllatada oma sõbrannat ja anda teada, et ka tema saab kõigest sellest, mis VIP sessioon endas sisaldab, samuti osa. Ailiga oli Tallinnas kaasas Tiina Teppisch ja Tartusse ootasime koos Kristaga Ivika Värtonit.

VIP pakett andis võitjatele särava meigi ja stiilse soengu ning rikkalikult stiilinõu Ženja Fokini poolt. Mango kaupluse juhtajad andsid igale võitjale üle 1500 kroonise kinkekaardi, mis oli tark välja lunastada just sel õhtul, kui kehtis allahindlus -30%.
Kingikotte oli igale võitjale lausa kaks. Mango pood pani lisaks kinkekaardile võitjatele kaasa kaks erinevat Mango ostukotti, Kalevilt olid kotti lisatud suured kommikarbid, uued šokolaadid ja kommid. Dunkri kaubanduse poolt võrratu Hispaania vein ning Goldwelli ja Võru Salonboutique poolt hinnalised juuksehooldusvahendid.  Võitjatele kuulus ka selle suve seksikaim lõhnaõli J. del Pozo uus lõhn Halloween Kiss SEXY ja Buduaari aastatellimus.

Kellele seekord õnn ei naeratanud, leidke pildigaleriist oma lemmikud ja Mango uus kollektsioon ootab teid.

 

Buduaar.ee