Mari Martin: Eesti mood ei peaks olema ainult staartoode!

Mari Martin: Eesti mood ei peaks olema ainult staartoode!

Eesti moebränd Tallinn Dolls on Mari Martini juhtimisel pununud suvest saati hoolega uut pesa, et jõuda eesti moest huvitatud naistele veelgi lähemale – sellest reedest on avatud äsja valminud Stuudio-Pood aadressil Tatari 64, IV korrus.

Eesti moebränd Tallinn Dolls on Mari Martini juhtimisel pununud suvest saati hoolega uut pesa, et jõuda Eesti moest huvitatud naistele veelgi lähemale – sellest reedest on avatud äsja valminud Stuudio-Pood aadressil Tatari 64, IV korrus.

“Meie eesmärgiks on olla kättesaadav kõikidele naistele, et nad võiksid igal ajahetkel esmas-päevast reedeni meile külla tulla. Eesti mood ei peaks olema ainult staartoode. Minu sooviks on, et igal Eesti disaini armastaval naisel oleks vähemalt üks Tallinn Dollsi ese riidekapis,” ütles Mari Martin.  

Uutes, avarates, Õnnepalee taga asuvates ruumides on võimalik piiluda ka Tallinn Dollsi uut, 2012/13 kollektsiooni, mis on inspireeritud film noir’ist ehk 1940-50ndate Hollywoodi krimidraamadest.  “Eesti moetoodetes peab kajastuma Eesti naise maitse ning tema vajadused. Kõik Eesti naised soovivad välja näha ilusad, kuid selle kõrval peame tähelepanu pöörama ka elustiilile ning praktilistele vajadustele. Seetõttu on võimalik meie uues Stuudio-Poes piiluda ka järgmise sügis-talve kollektsiooni. Tagasiside on meie jaoks äärmiselt oluline ja tahame kollektsiooni detailideni läbi mõelda. Arutades uut kollektsiooni oma klientidega, saavad nad anda panuse Eesti moe loomisprotsessi,” lisas Martin.

Tallinn Dollsi looming jaguneb nelja põhisuuna vahel: office doll – mänguliste detailidega esinduslik klassika, mis oma šikilikkuses sobib igapäevaseks töörõivastuseks; lovely doll – romantilised, muinasjutulised ja tütarlapselikud riided; diamond doll – särav, elegantne looming, mida iseloomustab ajatu ilu ja puhta joonega disain; electric doll – naisele, kes on silmapaistev, seiklusjanuline ning spontaanne.

Tatari 64 asuv Tallinn Dollsi uus stuudio-pood on alates 25. novembrist avatud esmaspäevast reedeni kella 12.00 – 18.00. 


 

Buduaar.ee