Mari Ojasaar: Teeme sinu mehe stiilseks!

14 kommentaari

Millal su mees viimati juuksuris käis, mõnda lõõgastavat iluprotseduuri nautis ja stiilseid riideid selga panna julges? Ah et sul ei tulegi meelde, millal see oli! Tee oma mehele kingitus ja anna ta üheks päevaks meie käsutusse. Buduaar teeb su mehele uue stiili ja pakub huvitavaid iluprotseduure. Kui tahad meest üllatada, siis käitu järgmiselt:
* räägi kõigepealt mehega läbi, et ta oleks nõus stiilimängus osalema. Informeeri teda, et pildid avaldatakse Buduaar Shoppingu kevadajakirjas
* saada hiljemalt 19.jaanuaril aadressile konkurss@buduaar.ee oma mehe andmed: nimi, vanus, kodulinn, telefoni number, e-maili aadress ja loomulikult fotod ( täispikk pilt+ portree).
* stiilimängu valitud mehega võetakse ühendust hiljemalt 20.jaanuaril.

Millal su mees viimati juuksuris käis, mõnda lõõgastavat iluprotseduuri nautis ja stiilseid riideid selga panna julges?

Ah et sul ei tulegi meelde, millal see oli! Tee oma mehele kingitus ja anna ta üheks päevaks meie käsutusse. Buduaar kujundab su mehele uue stiili ja pakub nautimiseks huvitavaid iluprotseduure.

Kui tahad meest üllatada, siis käitu järgmiselt:
* räägi kõigepealt mehega läbi, et ta oleks nõus stiilimängus osalema. Informeeri teda, et pildid avaldatakse Buduaar Shoppingu kevadajakirjas
* saada hiljemalt 19. jaanuaril aadressile konkurss@buduaar.ee oma mehe andmed: nimi, vanus, kodulinn, telefoni number, e-maili aadress ja loomulikult fotod ( täispikk pilt+ portree).
* stiilimängu valitud mehega võetakse ühendust hiljemalt 20. jaanuaril.

Mari Ojasaar
Buduaari stiilimängu projektijuht