Maybelline Dream Fresh BB kreem – täiusliku naha saladus

Maybelline Dream Fresh BB kreem – täiusliku naha saladus

Maybelline on välja tulnud uue imetootega Dream Fresh BB kreem, mis sobib perfektselt tänapäeva kiire elutempoga naisele, kes soovib hea välja näha nii hommikul, päeval kui ka õhtul välja minnes ja seda kõike võimalikult väikese vaevaga. BB kreem ehk blemish balm on aastaid olnud Aasia kaunitaride ning kuulsuste salarelvaks, tegu on nahadefekte vähendava palsam kreemiga, mis kombineerib eneses nahahooldustoodete ja jumestuskreemi omadused, kaitseb päikese eest ning tagab täiusliku lõpptulemuse.

Maybelline on välja tulnud uue imetootega Dream Fresh BB kreem, mis sobib perfektselt tänapäeva kiire elutempoga naisele, kes soovib hea välja näha nii hommikul, päeval kui ka õhtul välja minnes ja seda kõike võimalikult väikese vaevaga. BB kreem ehk blemish balm on aastaid olnud Aasia kaunitaride ning kuulsuste salarelvaks, tegu on nahadefekte vähendava palsamkreemiga, mis kombineerib eneses nahahooldustoodete ja jumestuskreemi omadused, kaitseb päikese eest ning tagab täiusliku lõpptulemuse.

Algul kasutati blemish balmi vaid peale iluoperatsioone, sest kreem muutis naha siledamaks ning kiirendas paranemisprotsessi, peagi hakkasid aga Aasia naised seda imelist toodet kasutama igapäevaselt. Tänaseks on kosmeetikatööstuses valitsev trend blemish balm jõudnud ka mujale maailmas ning üheks esimeseks nende seas on Maybelline oma tootega Dream Fresh BB kreem.
Maybelline Dream Fresh BB kreemi on ülilihtne nahale kanda, seda võib teha kas või kinnisilmi, naha seisund paraneb koheselt.
Dream Fresh BB kreem korrigeerib nahadefektid ja nahk näib perfektse ning puhtana. Ülivärske geeli veepõhine koostis on õlivaba ning ei sisalda tihke konsistentsiga komponente. Juba esmasel pealekandmisel vähenevad nahadefektid, tulemuseks on särav, niisutatud ja kaunis nahk. Dream Fresh BB kreem sobitub kandja nahatooniga ning sisaldab ka päikesekaitsefaktorit 30. Kaunis jume, niisutatud ning särav nahk, kerge enesetunne – seda kõike vaid ühes tootes.

Dream Fresh BB kreem:
– Hajutab iluvead
– Ühtlustab jumet
– Annab sära
– Kohandub nahatooniga
– Silub
– Niisutab
– SPF 30 päikesekaitse
– 0% õlisid ja raskena mõjuvaid koostisaineid

Dream Fresh BB kreem on alternatiiviks jumestuskreemile ning sobib ideaalselt
esimeseks jumestuskreemiks!
Saadaval kolmes toonis: light, medium, dark

Lisainfo Maybelline kohta facebookis siit

Vaata allpool ka Maybelline youtube’i videot