Maybelline New York tutvustab – seksikas suitsusilm

Maybelline New York tutvustab – seksikas suitsusilm

Kes meist ei armastaks seksikat suitsusilmameiki? Perfektselt tehtud suitsusilm ei lähe iial moest, see on ajatu ning muudab iga naise tõeliseks glamuuritariks. Ülemaailmselt tunnustatud kosmeetikafirma Maybelline New York, kes on ka Tallinn Fashion Week 2012 ametlik meigisponsor, tutvustab kõigile Eesti naistele kahte uut, võimsat tootepaari: Volum’ Express The Colossal Smoky Eyes ripsmetušš ja Eye Studio Master Smoky Longwearing silmapliiats.  

Kes meist ei armastaks seksikat suitsusilma? Perfektselt tehtud suitsusilm ei lähe iial moest, see on ajatu ning muudab iga naise tõeliseks glamuuritariks.

Ülemaailmselt tunnustatud kosmeetikafirma Maybelline New York, kes on ka Tallinn Fashion Week 2012 ametlik meigisponsor, tutvustab Eesti naistele kahte uut tootepaari: Volum’ Express The Colossal Smoky Eyes ripsmetušš ja Eye Studio Master Smoky Longwearing silmapliiats.

Seksikalt silmi rõhutavate toonide valikust saad kiiresti kokku sobitada just sinule ideaalse värvipaleti. Kui soovid klassikalist välimust, kasuta tooni Smoky Grey ning võimenda efekti tooniga Smoky Black. Oma mängulist külge näita tooniga Smoky Violet ja sul pole võimalik ebaõnnestuda!

Eye Studio Master Smoky silmapliiats-lauvärv on täpselt õige suurusega ja kaheotstarbeline silmapliiats. Ühes otsas on rikkalik, veekindel pigment silmalaugudele, teises otsik, mis aitab täiuslikult värvi hajutada ning segada. Saadaval viies rikkalikus värvitoonis: Smoky Black, Smoky Chocolate, Smoky Navy ja Smoky Gray.

Toote soovituslik jaehind on 8,49 eurot.

 

 

Lõpliku välimuse viimistlemiseks on kolm efektset ripsmetušitooni: Volum’ Express The Colossal Smoky Eyes MascaraSmoky Black, Smoky Chocolate ja Smoky Navy. Igaüks neist annab ripsmetele kauni lopsakuse, mis koos tähelepanuväärselt kohevate ripsmetega täiustab suitsusilmaefekti.

Toote soovituslik jaehind on 10,80 eurot.

Kuidas teha perfektset suitsusilmameiki? 

Samm 1: Alusta alusvärviga, see aitab hoida ära värvi vajumise silmalau kortsudesse.

Samm 2: Tõmba pehme musta silmapliiatsiga kontuur ülemiste ja alumiste ripsmete alla. Proovi värvi saada võimalikult ripsmejuure lähedele, et ei jääks musta joone sisse auke. Selleks sobib ideaalselt Maybelline New York Eye Studio Master Smoky silmapliiats-lauvärv.

Samm 3: Kanna ülemisele ja alumisele silmalaule värv. 

Samm 4: Hajuta lauvärvi, et muuta silma sügavamaks. Rõhuta silma välisnurka, kandes sinna tumedat tooni rohkem. Kanna silma sisenurka heledat tooni. Tume hajutus ei liigu silmakoopast kõrgemale. Hajuta, pintslit vasakule ja paremale tõmmates, tee puhta pintsliga paar liigutust ka suunaga ülespoole.

Samm 5: Värvi kulmud, kanna kulmu alla heledat lauvärvi.

Samm 6: Tõmba must lainer, värvi ripsmed ülevalt ja alt Maybelline New York Volum’ Express ripsmetušiga.

Maybelline New York toob igas naises välja tõelise glamuuritari!

 

Võta osa Maybelline’i facebooki mängust. Lae üles pilt enda tehtud suitsusilmameigist ning võida Maybelline Smoky Eyes kinkekomplekt. Maybelline’i facebookilehe leiad SIIT