Meigikunstnik Loore Härmati jaoks on ripsmetušši kasutamine OUT

Meigikunstnik Loore Härmati jaoks on ripsmetušši kasutamine OUT

Küsisime meie lemmikmeikari Loore Härmati käest, mis on tema jaoks praegu ilu- ja moemaailmas IN ja OUT.

Küsisime meie lemmikmeikari Loore Härmati käest, mis on tema jaoks praegu ilu- ja moemaailmas IN ja OUT.

Palusime Loorel loetleda kolm asja, mis on tema arvates hetkel in ja out.

Loore Härmati jaoks on hetkel IN :
In on kerge ja hästi niisutav kreem näole. Näiteks Velds Ferox Pure Pulp niisutav päevakreem, mis sobib eriti hästi suvel, kuna sellega võib ka päevitama minna ja ei ole ohtu, et tekiksid pigmendilaigud.
In on niisutav-tooniv jumestuskreem Kanebo Instant Natural Golden Glow. See toode on super neile, kellel päevitub keha rohkem ja aeg-ajalt on vaja näkku lisada jumet, et näo ja keha vahel ei jääks tugevat toonivahet.
In on ka Diori erksad roosakad lauvärvid. Nendega saab teha mõnusalt kerge suvise silmameigi.

Ja hetkel on OUT:
Out on ripsmetušši kasutamine, kuna lasin endale panna kunstripsmed, siis nendega on hästi mugav suvel rannas olla. Saab isegi ujuda ja ei pea muretsema, et värv läheb laiali.
Out on jõusaalis trenni tegemine, selle asemel eelistan sportimist värskes õhus, näiteks meeldivad mulle jooksmine ja rullitamine.
Out on spraypäevitus ja solaarium, sest eelistan alati loomulikku päevitamist, mis annab lisaks kaunile jumele ka hea enesetunde ja energiat.

Loorel on õigus, kes ikka tahab suvel spordisaalis higistada, kui saab endale õues trenni tehes mõnusalt kuldse jume peale. Nõustume, et suvi on parim aeg laskmaks nahal puhata ning mitte seda jumestuskreemiga kurnata, selle asemel kaitse nahka niisutava kreemiga.

 

 

Mari Ojasaar