Meigikunstnik Piret Aava ilunipid

Ameerikas elav ja töötav endine modell Piret Aava on seitse aastat jumestuskunstniku tööd praktiseerinud. Nüüdseks on tal oma meigibränd Piret & Tamara. Jumestuskunstnik Piret räägib nippidest, mis on aidanud tal kaunis välja näha.


 

Ameerikas elav ja töötav endine modell Piret Aava on seitse aastat jumestuskunstniku tööd praktiseerinud. Nüüdseks on tal oma meigibränd Piret & Tamara. Jumestuskunstnik Piret räägib nippidest, mis on aidanud tal kaunis välja näha.

Iluvidin, mida ostad aina uuesti  ja uuesti.
Minu lemmikud on Kanebo Concealer ja Cle de Peau Tinted moisturizer.

Ema käest saadud tarkus naiselt naisele!
Mul ei tulegi ühtegi meelde. Ema käib mul regulaarselt kosmeetiku juures, aga mina pole veel ajanappuse tõttu nii kaugele jõudnud. Asi ka selles, et kuna ma olen ise kosmeetikakooli lõpetanud ja arvan, et selle koha pealt piisavalt tark, siis mul on probleem usaldada kedagi teist oma nahaga tegelema.

Oma kauni välimuse eest tänad millist ilunippi?
Meigiga ma magama ei lähe. Ma olen suutnud selle alati maha pesta, ükskõik, kui väsinud ma ka ei ole. Kreemide pealt ma kokku ei hoia. Mida kallim, seda parem. Olen üritanud viimasel ajal päikesest eemale hoida ja kaitsekreemi  kasutada.

Et välimusele tõelist sära anda, kasutad sa…
Alati ei pea tähelepanu koonduma just näole ainult, ilus juukseehe ja kena soeng annavad tihti palju juurde.                                                                      

Uus iluvahend, mille just soetasid ja katsetad, kuidas meeldib?                                                                                                                      Latisse paneb ripsmed kasvama (Ameerikas müüdav spetsiaalne ripsmete toonik). Olen seda juba mitu kuud kasutanud ja tulemus on silmaga näha!

Kui soovid jumestusele erilist sära anda, siis millist nippi kasutad?
Kauaaegsed lemmikud on Maxfactor või YSL ripmetušš. Cle De Peau tinted moisturizer ja Nars päikesepuuder. Sellele on lisandunud veel “Piret&Tamara” maasikamaitseline huuleläige ja silmavärvid, mis on veekindlad ja seetõttu ideaalsed kuumas New Yorgis ringi jooksmiseks või Miamis rannas suplemiseks.

Parim protseduur, mis sinule on iluvaldkonnas tehtud?
Velashape on üks parimaid, ma arvan. Väga efektiivne!

Sinu lemmikaksessuaar?
Chanelli kotid.

Milliste vahenditega hoiad oma juuksed korras?
Shu Uemura šampoon ja palsam. Üldiselt ma nendega suurt midagi erilist ei tee. Fööni kasutan nii paar korda aastas, aga kuna ma töötan salongis, siis on mul meeskond olemas, kes mind vajaduse korral ilusaks teeb!

Kas kasutad vitamiine või toidulisandeid, mis aitavad sul kaunis ja energiline olla?
Ma ei ole vitamiinide sööja. Olen proovinud, aga ma unustan neid alati võtta. Mulle meeldib väga süüa värsket toitu. Värsked puuviljad, liha ja kala on kindlasti mul menüüs ja ma loodan, et saan oma vajalikud vitamiinid sealt. Sööki ja head veini naudin ma nagu gurmaan! Ja et ma söömisest veerema ei hakka, on mul väga tore tõsine personaaltreener, kes mind vormis püüab hoida!

Mari Ojasaar