Meigikunstnik Reet Härmat avaldab selle kevade meigitoonid ning nipid!

Meigikunstnik Reet Härmat avaldab selle kevade meigitoonid ning nipid!

Kevad kohe ukse taga ning kindlasti on naised aina rohkem hakanud mõtlema riietusele ning sinna kuuluvale sobivale make-up´ile. Mis  on selle kevade märksõnadeks meigis? Millised värvid on need, millega tasuks oma silmalaugusid kaunistada? Buduaari küsimustele vastas meigikunstnik Reet Härmat.

Kevad kohe ukse taga ning kindlasti on naised aina rohkem hakanud mõtlema riietusele ning sinna kuuluvale sobivale make-up´ile. Mis  on selle kevade märksõnadeks meigis? Millised värvid on need, millega tasuks enda silmalaugusid kaunistada? Buduaari küsimustele vastas meigikunstnik Reet Härmat.

„Kevad südames ja silmis – need on selle kevade märksõnad!“ lausub Reet, lisades: „Kraamige oma meigikotist välja virsikutooni põsepunad, sini-lillad lauvärvid ja roosa huulepulk. Päikesepuuder olgu käepärast, et anda talvest räsitud nahale päikesepuudutusega jume!“ soovitab ta selleks kevadeks. Kõigile, kes aga kardavad kasutada värve oma näos, võivad olla sellest hoolimata Reeda sõnul sama trendikad, kuna sel kevadel on moes ka naturaalne, lihtsalt puhanud ilme.

Värvidest domineerib kindlasti sinine, sinna kuuluvad nii helesinine kui ka elektrisinine. „Need toonid laugudel mõjuvad üllatavalt värskelt ja üldse mitte ülepingutatult, nipp on selles, et kui kasutada sinist lauvärvi, siis pliiats ja lainer meigis vahele jätta. Nii on tulemus haldjalik,“ teab meigikunstnik rääkida. Lisaks sinisele on hea värv ka roosa, mis sobib sel kevadel igale poole – põsele, silmale, huulele ning ka meigialuskreemid ja näoläiked olevat tänavu selle barbiliku tooni lummuses. „Saladuskatte all ütlen, et roosal toonil on omadus kaotada meigikandja vanusest hetkega kuskil 5 aastat!“

Pärast roosat tuleb pronks, sest kes ei tahaks välja näha nagu antiikkreeka jumalanna! „Päikesesuudeldud jume aitab saavutada tooniv näokreem, miks mitte ka veidi isepäevituvat kreemi ja siis päikesepuuder sarnale, kulmuluule ja dekolteele! Stiilinäited: Michael Kors, Gucci ning Balmaini kevadlook,“ soovitab Reet. Ning viimaseks rokkivaks tooniks sel kevadel on virsik! „Selle maitsva-mahlaka puuvilja toon on superlux teie põsel sel kevadel, värske jume on garanteeritud, kui kasutada seda tooni põse keskel ja kulmuluul,“ teab naine rääkida. Lisaks sellele võib alati segada omavahel roosat ning sinist lauvärvi, saades kokku lummava lilla, mis on ka Reeda lemmiklauvärv, seda läbi aegade ja sobib tema sõnul igale silmatoonile.

Sel kevadel on suhteliselt kirkad värvid moes ning kindlasti paljudel võib tekkida kahtlusi, kas ikka tasub endale elektrisinist peale kanda, kuidas saada säärastest kahtlustest üle? „Värve ei maksa karta, neid tuleb oskuslikult kasutada ja nad annavad sellise tulemuse, mis ületavad kõik ootused,“ leiab Reet. Siinkohal tuleks meigikunstniku sõnul pidada meeles tegurit, kui silmad on värvitud erksa tooniga, tuleks suu ja põsk hoida loomulikku tooni. „Riietust värviga üks ühele sobitada pean veidi primitiivseks, kindlasti on huvitavam tulemus mängides vastandlike värvidega – ärge kartke katsetada!“ soovitab ta.

Teatavasti on suureks moehitiks meigi juures ka kunstripsmed ning ka ripsmepikendused, kahjuks aga inimesed kipuvad ka nendega liialdama ning tulemus võib oodatust palju hullem olla.. „Kui on plaanis minna peole ja üllatada meigiga kaaslasi, siis kindlasti on lubatud end ehtida võõraste sulgedega. On ju saadaval poodides nii ilusaid kunstripsmeid – sulgede, kivide, litritega jne. Tehes õige valik eriti efektsete ripsmete kasuks, siis tuleks ka ülejäänud meik korralik ja konkreetne teha: lauvärvid võib küll valida tagasihoidlikumad, aga jumestuspõhi ja huuled peavad olema korralikult viimistletud,“ teab Reet rääkida.

Meigi juures on oluline Reeda sõnul ka see, et ükski etapp ei jääks tegemata, kuna vastasel juhul on ka tulemus poolik. „Näiteks valgustpeegeldav peitevärv silma all, põsepuna või kulmukaar väljajoonistamata, siis selle tõttu mõjub ka kogu meik kui lõpetamata joonistus.“

Reet jagas Buduaari lugejatele ka meigisoovitusi, mis tema sõnul ei lähe kunagi moest, seega nende meikidega ei tohiks ükski naisterahvas alt minna. „Hollywoodi stiil mõjub alati pilkupüüdvalt, võtmesõnadeks: veatu meigipõhi, must lainer, volüümikad ripsmed, väljajoonistatud silmalaug naturaalsetes toonides ning punane suu. Muidugi ka suitsusilm: ma arvan, et seda meigistiili on kõige rohkem guugeldatud, kui arvutikeeles end väljendada, see a´la tants hommikuni meik on kõikidest silma jumestustest seksikaim,“ räägib Reet Buduaarile.

Buduaar.ee

Sarnased artiklid