Meigikunstnik Reet Härmati ilunipid

24 kommentaari

Meigikunstnik Reet Härmat räägib oma ilu saladustest ja parimatest toodetest, mida ta on katsetanud. Jumestajana peab Reet pidevalt end kursis hoidma kõige värskemate ilutoodetega.

Meigikunstnik Reet Härmat räägib oma ilu saladustest ja parimatest toodetest, mida ta on katsetanud. Jumestajana peab Reet pidevalt end kursis hoidma kõige värskemate ilutoodetega.

 

Iluvidin, mida ostad aina uuesti ja uuesti?

Puhta Looduse õuna näovesi on minu lemmik läbi aegade. Meigividinad vahetuvad mul pidevalt, sest juba minu amet nõuab, et kõik ise järele prooviksin. Sama on nahahooldustoodetega, ma olen julge katsetama, seni on õnneks kõigi iluprotseduuridega hästi läinud.

Ema käest saadud naiselt naisele tarkus?

Emalt olen saanud motoks olla õnnelik ja endaga rahul. Ema on mul väga ilusate näojoonetga, kasutab meiki minimaalselt, küll aga tahab ta, et ma talle meigi teeksin, kui tal mõnele üritusele minek on. Aeg-ajalt täiendame õega tema meigikotti.

Oma kauni välimuse eest tänad millist ilunippi, kreemi, meigivahendit?

Nahahooldustoodetest sobivad mulle Prantsuse firma Bioderma tooted, see on apteegisari. Ise teen endale aeg-ajalt looduslikke näomaske marjadest. Meikides kasutan kvaliteetseid firmasid, väga meeldib Make Up Factory dekoratiivkosmeetika. Kulmujoone korrashoidmiseks on mul ülihead Shu Emura pintsetid. Toitun tervislikult, ei suitseta ja tegelen väikest viisi joogaga.

Mida kasutad, et välimusele tõelist sära anda?

Üks minu klient soovitas mul proovida Guinot’ iluampulli, see on läbipaistev vedelik, mis kantakse puhtale nahale enne meigikreemi, selle mõju oli tunda veel mitu päeva, nahk säras ja oli ilusti trimmis. Kasutan seda kindlasti veel, kui on vaja ekstra hea välja näha. Samuti meeldivad mulle ripsmepikendused, kasutan loomuliku pikkusega ripsmeid.

Uus iluvahend, mille just soetasid ja katsetad, kuidas meeldib?

Uuem iluvahend, millest olen suutnud juba sõltuvusse jääda, on Agent Provocateur Silk Body Scrub, see sisaldab peale igasugu nahka toitvate ainete ka puhast kulda, mis jääb pärast pesemist kaunilt nahale sillerdama ja nahale jääb õrn parfüümihõng.

Kui soovid jumestusele erilist sära anda, siis millist nippi kasutad?

Kui ma soovin jumestusele erilist sära anda, siis läheb käiku sõbranna Margoti kingitud Benefits High Beam’i näosära (sõbranna poputab meid õega tihti välismaareisidelt toodud kosmeetikaga, mida Eestis müügil pole), kannan seda kreemi põsesarna peale ja meigipõhja alla, tulemus on lihtalt lummav, kasutan seda ka pruudimeike tehes.

Parim protseduur, mis Sinule on iluvaldkonnas tehtud?

Möödunud aastal lasin teha endale kaks korda Medemise Day Spas superpindmist nahakoorimist ja sellele kohe otsa mesoteraapiat. See mõjus minu näole fantastiliselt hästi, sel sügisel tahan seda kindlasti korrata. Naha tekstuur muutus kordi paremaks ja nooruslikumaks. Kui vistrikud ründavad, seda mul vahest ikka juhtub, siis saan abi kosmeetik Merli käest, kes töötab Metropoli ilusalongis Elsa Hieronymose sarjaga ja vistrikud kaovad pigistamata.

Sinu lemmikaksessuaar?

Minu lemmikaksessuaariks on kaks käekella, mida vaheldumisi kannan, üks on igapäevasem variant, teine pidulikum. Lemmikud on nad mulle sellepärast, et on minu kalli kaasa kingitud.

Milliste vahenditega hoiad oma juuksed korras?

Juuksed on minu jaoks kogu aeg hell teema olnud, olen isalt pärinud eriti peene juuksekarva tüübi. Nii et tegemist on nendega kogu aeg. Tavalised juuksevärvid teevad mu juuksed eriti hapraks, nüüdseks olen üle läinud Sebastiani Colorshine’i ravijuuksevärvidele. Sama firma juukseravi teen ka paari kuu tagant Intersalonis. Juuksehooldusvahenditest meeldivad Leonor Greyl, Wella SP päikesesari ja kasutan ka Wella SP juuste väljalangemise vastast seerumit. Joico tooted meeldivad ka.

Kas kasutad vitamiine või toidulisandeid, mis aitavad Sul kaunis ja energiline olla?

Toidulisanditest kasutan Amway Double X looduslikke vitamiine ja oomega-3 kapsleid. Puhastan aeg-ajalt organismi RBC Life Sciencesi ravimtaimedest kapslitega. Noni mahla on ka vahel kuurina hea kasutada. Päike on mulle hädavajalik, looduslik muidugi. Siberi seedermänni külmpressõli läheb mul talveperioodil käiku, seda söön niisama, kuid kasutan ka toidu tegemisel. 

Mari Ojasaar

Buduaar Shopping Shopping 08